1. 1.
    Kafami kurcalayan deli sorular Dan bir tanesi, dusunsenize, Instagram, Facebook, swarm, chat programlari yok, tamam kizlar, kafe de garsona, butik magaza da satici cocuga, halk otobusunun soforune vs. takiliyor du, buluyordu, ya erkekler nasil yapiyordu.
    3 -5 ... pipisiyle oynayan ergen
  2. 2.
    ilkel ve basit yöntemler ile. kafasına odunu vuruyorsun alıp götürüyorsun direkt.

internet yokken seks partneri nasil bulunuyordu
    19 -5 ... mel mel bakan gibson
  3. 3.
    okulda, yazlıkta, işyerinde, barda vs. bulunuyordu, bulunmuyordu diyen yalan söyler.

bu arada, 83'lüyüm sekste güçlüyüm, saygılar.
    5 -6 ... ecinni
  4. 4.
    Tuttuğunu öpüyordu millet. Liseliler bilmez. internet yalnızlaştırdı insanı, toplum içine kaçtı.
    6 -1 ... xyclonb
  5. 5.
    internet henüz icad edilmemişken erkeklerin çükü, kadınlarında kukusu vardı, ayrıca arzuları istekleride.
    internet en fazla yatağa uzanan aracı olmuştur, insanlar internetin icadından sonra seks yapmaya başlamış gibi konuşup kendinize güldürmeyin.
    2 ... kendimden biliyorum
  6. 6.
    Hala bulamadım.
    1 ... zekovictr
  7. 7.
    O zamanda bulamıyorduk reis.
    1 ... cay tozu
  8. 8.
    pavyona gidiyosun.
    -1 ... fuckerfuckera
  9. 9.
    mektupla arkadaşlık. bazı gazetelerin böyle servisleri olurdu, bir rumuz seçer kısa ilan verirdik ve ilanımız o gazetenin pazar ekinde ücretsiz yayınlanırdı. daha sonra senin rumuzuna yazılan mektuplar gazete tarafından topluca adresine gönderlrdi. sen de o mektupları okur beğendiğin ile yazışmaya başlardın.
    ... teflon
  10. 10.
    Dumanla beyaz duman erkek arıyorum siyah duman kadın arıyorum demekti.
    2 ... fotosentezadam