1. 1.
  bir dur da önümü göreyim kardeşim dedirten ve insanın sinirini inanılmaz derecede zıplatan hadise.sayfaya her geri dönüldüğünde yeniden insanın karşısına çıkmıyor mu deli oluyorum. bari küçük birşeyler yapın da ekranı kaplamasın.birazcık akıl yahu fazla değil!
  1 ... byjournal
 2. 2.
  bu konuda habertürk bir numaradır. sayfanın üstündeki reklam bir açılır çarşaf gibi gitmez uzun bir süre. bazen bunların sağında solunda kapat butonu da olmaz. beklersin gitmesini. kanser eder...
  1 ... dazzy
 3. 3.
  çoğusunun "kapat" seçeneğine tıkladığınızda, yeni bir sayfa açan, gerizekalı işi reklamlardır. böylelikle reklamı yapılan markadan daha da soğursunuz.
  (bkz: reklamın kötüsü)
  2 ... turkof
 4. 4.
  (bkz: pop up)
  ... klima muhendisi
 5. 5.
  https://video.uludagsozluk.com/v/yaran-virusler-9517/

  &translated=1
  ... levon
 6. 6.
  adblock plus ile engellenebilir canlarım.
  1 ... cartoon pierre
 7. 7.
  Hepsi başlı başına birer beladırlar.bilgisayarı kastırmaktan tutun cookies leri bile doldururlar. hepsi orospu çocuğudur.
  ... cutthroat
 8. 8.
  en az dikkate alınan reklamlar olmasına rağmen maliyetinin düşüklüğü ve ulaşabildiği kişi sayısı bakımından caziptir.
  ... nrcyln
 9. 9.
  kilo al, kilo ver, saygın bir insan ol, bazı organları büyüt - küçült konulu sayfalardır.
  ... voice of soul
 10. 10.
  bu sayfada da bulunan reklemlardır.
  sağ tarafta abidik gubidik, çalı resmi gösterip "dokunma!", arı peteği gösterip "dokunma!", nokia dokunmatik cep telefonunun ekranındaki arı peteği gelince "şimdi dokunabilirsiniz!" yazan, üstelik 529 TL olan. ben entry girerken dikkatimi dağıtıyor alırmıyım o telefonu. hey allahım! *
  ... ciilek282