bugün

ziyaret edilen her sitede, sadece farenin oynatılması ile karşınıza eşek kadar reklamların çıkması, meraka neden olan içeriklere ulaşabilmek için bu reklam pencereleri ile girişilen sabır mücadelesi neticesinde, insanoğlunun çıldırma noktasına gelmesi durumudur. bu işe bir çözüm getirilmelidir. merak edilen bir video yada habere ulaşmazdan evvel ekranın tam ortasında beliriveriyorlar ve kimi zaman kapatma linkinide bulamıyorsunuz.

daha da beteri bir reklam denetiminin olmayışı. içinde çocuk oyunlarının bulunduğu sitelere erotik ürün reklamları veriliyor. ben ten oyunları oynarken çocuğunuz yanlışlıkla bir şeye tıklıyor ve ekranın ortasında kocaman bir vibratör. gel sen şimdi "baba bu ne" sorusuna cevap ver. yetkililerden bu konuya bir düzenleme getirmeleri rica olunur.
v-pills ne kadar başarılıdır bilemem ama bıktırmıştır kendisinden. kullan bak 2 metre olacak deseler bile kullanmam şerefsizim sırf reklamları yüzünden
Küfür etmeme sebep olan işin bokunu çıkarma yöntemi. Haber sitelerine giriyorsun sağdan, soldan ve üstten bir sürü reklam açılıyor. Resmen haberleri kapatıyorlar. Onlar ile birlikte haber sitesini açmak eziyet oluyor. Özelikle sabah ve hürriyet web siteleri işin şeyini çıkarmış durumdalar. Forum sitelerine hiç girmiyorum bile.
adblock veya adguard eklentisi ile %90-95 oranında kurtunulacak şeylerdir.Ben senelerdir kullanıyorum kafam çok rahat.iphone a da geldi bu adblock olayı.Siteler kan emici bir şekilde para kazanmak için deli gibi reklam alıyor. Siz siteler bu reklam olayını Bu kadar suistimal ederseniz biz de böyle yaparız sıkıntı yok.Yükleyin kafanız rahat olsun.Adblock u kurduğumdan beri bir kez olsun kullanımımı engelleyecek bir reklam hatta ve hatta hiç reklam çıkmadı karşıma.Zaten en ufak küçücük reklam çıksa bile program sayesinde direkt orada bir daha reklam çıkmasını da engelleyebiliyorum.