1. 1.
  interaktif sözlükler mart 2018 sıralaması ile karşınızdayız. Bu ay aramıza Çomu sözlük ve tekrar gümüş ligden kötü sözlük ile Bilgi sözlük aramıza katıldı. Böylece Top 25 olarak bundan sonra interaktif sözlükler sıralaması yoluna devam edecek. uludağ sözlük her zamanki gibi 2. sıradayken, dünya sözlük üçüncülüğünü sağlamlaştırdı. arkasından 4. kirve sözlük, 5. kutup sözlük ve 6. instela geliyor.

  aylık tanım sayısına göre yapılan interaktif sözlükler mart 2018 sıralaması'na ve açıklamalara ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

  https://interaktifsozlukl...ler-mart-2018-siralamasi/

  interaktif sözlükler sıralaması; formatsız sözlükler-gümüş liginden top 25'e bilgi sözlük ve kötü sözlük transfer olunca gümüş ligde sözlük sayısı 18'e indi.

  daha detaylı açıklama ve alexa türkiye baz alınarak yapılan interaktif sözlükler sıralaması gümüş ligine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

  https://interaktifsozlukl...ler-siralamasi-gumus-lig/

  ay sonu/başında nisan 2018 sıralamasında görüşmek üzere.

  https://interaktifsozlukler.com/
  2 -1 ... interaktifsozlukler
 2. 2.
  bakmadım ama elimize vermişlerdir muhtemelen.
  5 ... ocus
 3. 3.
  Kısıtlamasız ve asırlarca çaylak sırasında yitip gitmeyelim diye uludağ sözlükte yazalım dedik. Anladığımız kadarıyla burası da çiftlik gibi. Kontrol ve kurallar laçka olmasa hepsini geçer burası. Fakat yönetimde iş yok (patronaj) gevşek. Moddlar çaresiz.
  ... royall stars
 4. 4.
  her önüne gelenin sözlük açtığını gördüğümüz sıralama. ben de mi açsam lan ?
  1 ... gethere