1. 1.
  interaktif sözlükler şubat 2018 sıralaması ile karşınızdayız. bu ay aramıza süslü sözlük ve hacettepe sözlük katıldı. uludağ sözlük, ekşi sözlük'ün arkasında 2. sıradaki yerini korudu.

  aylık tanım sayısına göre yapılan interaktif sözlükler şubat 2018 sıralaması'na ve açıklamalara ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

  https://interaktifsozlukl...er-subat-2018-siralamasi/

  interaktif sözlükler şubat 2018 sıralaması; formatsız sözlükler-gümüş ligine bir tane sözlük eklendi. bu da asosyal sözlük oldu. böylece formatsız sözlükler gümüş ligi 21 sayısına ulaştı. merak edilen soru şu; bu sözlükler neye göre top 20'ye giremiyor? çok basit;

  1) formatsız sözlükler yani interaktif sözlük formatlarına uygun değil. içeriği ve yazarı az sözlüklerde bu sıralamaya dahil oluyor.

  daha detaylı açıklama ve alexa türkiye baz alınarak yapılan interaktif sözlükler sıralaması gümüş ligine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

  https://interaktifsozlukl...ler-siralamasi-gumus-lig/

  mart 2018 sıralamasında görüşmek üzere.

  https://interaktifsozlukler.com/
  4 ... interaktifsozlukler
 2. 2.
  uludağ yerini korumuş.
  1 ... belki yarin
 3. 3.
  ikinci sıradaki yerimizi koruyarak şampiyonlar ligi mücadelemizi sürdürdüğümüz interaktif sözlükler ligi puan durumu.

  -çöp- Instela’yı deplasmanda yenen dünyasözlük, uefa yolunda gaza bastı. Adeta yeniden dirilen kutupsözlük beşinci sırada ama emin adımlarla geliyor.

  Ekşi ise açık ara lider.
  1 ... mitolojide kokorec tanrisi
 4. 4.
  o değil de canı sıkılan sözlük açmış amk.
  4 ... true
 5. 5.
  Ne kadar çok sözlük varmış, yeni fark ettim.
  ... dboz