1. 1.
  maçka yokuşunda gerçekleşen olay.

  bir süredir sözlükten konuştuğum yazarla çok geçmeden whatsapp'a geçmiştik. biraz fotoğraflaştıktan ve muhabbeti ilerlettiğimiz zamanda, artık yavaş yavaş görüntülü konuşmalara başladık. ben tabii, ufak ufak zarflamalar yaparak nabız yoklamalarına çok geçmeden başlamıştım.

  üstü kapalı davetlere ilk başlarda pek karşılık gelmese de çok geçmeden Bazı sinyaller Alıyordum. sırt dekolteli ve şortlu kombiniyle dışarı çıkmadan önce hazırlık makyajı facetime üzerinden yapılıyor, gece konuşmalarımız -sıcaktan olsa gerek- belinin hemen altında biten uzun beyaz tişörtlerleRle gerçekleşiyordu.

  çirkin bir kız değildi, ancak o zamanlar kız arkadaşımın baskıcı tutumu beni frenliyordu. istanbul'un en bilinen avm'sinde çalışıyordu. birkaç ay devam eden konuşma sonrası giriş çıkış saatlerine kadar hakkında pek çok şeyi biliyordum. bir akşam o tarafa yolumun düşmesiyle aradım ve yakınlarda olacağımı söyledim. ilk başta ufak çaplı bir şok yaşasa da, o da bir süredir görüşmek istiyordu.

  avm yakınlarında arabaya bindikten sonra halaskargaziyi biraz geçerek tenhalığından emin olduğum güzel bir sokakta parkettim. ona bi miler, kendime de nescafe express black aldım. yavaş yavaş da ufak dokunuşlara başladık. ensesine diz kapağına, kasığına doğru hafif parmak gezdirmeleri ısırıklarla dolu öpüşmeye dönüştü.

  yine de dışarıda olduğumuzun tedirginliği vardı. arabanın arkasına geçmeyi teklif ettiğimde orada onunla sevişmeye zorlayacağımı düşünse de yanılıyor ve regl olduğunu söylüyordu. arkada film camların olduğunu ve daha rahat olacağımı söylesem de ikna etmem biraz sürdü. arkaya geçtiğimizde ise yapacağı oral seksi duyunca benim kâr'ım neolacak? sorusu hala beni güldürüyor.

  yavaş yavaş fermuarımın açılıp düğmemin çözülmesiyle artık mutlu sona yaklaşıyorduk. gördüğü kalınlık karşısında sıklıkla karşılaştığım tepkilere ve ölçüm tekniklerine bir kez daha maruz kalıyordum. eliyle yaptığı yuvarlaklarla içinde kapsayacağı yeri düşünüyordu.

  okmeydanına bıraktım, evinin yakınlarına... en az 1 geceyi beraber geçirmemiz gerektiğini ve gerekirse ev işini halledebileceğini söyledi.

  bir daha aramadım.
  6 -41 ... woolpit
 2. 2.
  (bkz: Cool story bro)
  5 ... freudgillerden sigmund
 3. 3.
  instela kızına arabada çektirdiğim sakso
  instela kızına arabada çektirdiğim sakso
  instela kızına arabada çektirdiğim sakso
  14 -1 ... nick koymayi unuttum
 4. 4.
  Uludağ sözlük cinsel sex hikâyeleri tadında başlıklar. gençken çok okurduk da şimdi insan artık şarkı dinlemek değil şarkı söylemek istiyor.
  3 -1 ... romabirgundekurulmadi
 5. 5.
  artık entry girmiyor oluşumun haklı sebebi olan başlık.
  3 ... cromagnon
 6. 6.
  instelada herkes akaraba lan. Bir hikaye uydurursun yarın cinayet haberi çıkar yapma yavrum yapma cocum.
  2 ... uzay muhtari
 7. 7.
  instela kızına arabada çektirdiğim sakso
  9 -1 ... waiting around to die
 8. 8.
  Yallah inciye.
  4 ... itoglu yourself
 9. 9.
  incinin kafesini gene açık unutmuşlar.
  3 ... pilihozlu haci baron bey
 10. 10.
  instela kızına arabada çektirdiğim sakso
  5 ... minotavros