bugün

maçka yokuşunda gerçekleşen olay.

bir süredir sözlükten konuştuğum yazarla çok geçmeden whatsapp'a geçmiştik. biraz fotoğraflaştıktan ve muhabbeti ilerlettiğimiz zamanda, artık yavaş yavaş görüntülü konuşmalara başladık. ben tabii, ufak ufak zarflamalar yaparak nabız yoklamalarına çok geçmeden başlamıştım.

üstü kapalı davetlere ilk başlarda pek karşılık gelmese de çok geçmeden Bazı sinyaller Alıyordum. sırt dekolteli ve şortlu kombiniyle dışarı çıkmadan önce hazırlık makyajı facetime üzerinden yapılıyor, gece konuşmalarımız -sıcaktan olsa gerek- belinin hemen altında biten uzun beyaz tişörtlerleRle gerçekleşiyordu.

çirkin bir kız değildi, ancak o zamanlar kız arkadaşımın baskıcı tutumu beni frenliyordu. istanbul'un en bilinen avm'sinde çalışıyordu. birkaç ay devam eden konuşma sonrası giriş çıkış saatlerine kadar hakkında pek çok şeyi biliyordum. bir akşam o tarafa yolumun düşmesiyle aradım ve yakınlarda olacağımı söyledim. ilk başta ufak çaplı bir şok yaşasa da, o da bir süredir görüşmek istiyordu.

avm yakınlarında arabaya bindikten sonra halaskargaziyi biraz geçerek tenhalığından emin olduğum güzel bir sokakta parkettim. ona bi miler, kendime de nescafe express black aldım. yavaş yavaş da ufak dokunuşlara başladık. ensesine diz kapağına, kasığına doğru hafif parmak gezdirmeleri ısırıklarla dolu öpüşmeye dönüştü.

yine de dışarıda olduğumuzun tedirginliği vardı. arabanın arkasına geçmeyi teklif ettiğimde orada onunla sevişmeye zorlayacağımı düşünse de yanılıyor ve regl olduğunu söylüyordu. arkada film camların olduğunu ve daha rahat olacağımı söylesem de ikna etmem biraz sürdü. arkaya geçtiğimizde ise yapacağı oral seksi duyunca benim kâr'ım neolacak? sorusu hala beni güldürüyor.

yavaş yavaş fermuarımın açılıp düğmemin çözülmesiyle artık mutlu sona yaklaşıyorduk. gördüğü kalınlık karşısında sıklıkla karşılaştığım tepkilere ve ölçüm tekniklerine bir kez daha maruz kalıyordum. eliyle yaptığı yuvarlaklarla içinde kapsayacağı yeri düşünüyordu.

okmeydanına bıraktım, evinin yakınlarına... en az 1 geceyi beraber geçirmemiz gerektiğini ve gerekirse ev işini halledebileceğini söyledi.

bir daha aramadım.
(bkz: Cool story bro)
görsel
görsel
görsel
Uludağ sözlük cinsel sex hikâyeleri tadında başlıklar. gençken çok okurduk da şimdi insan artık şarkı dinlemek değil şarkı söylemek istiyor.
artık entry girmiyor oluşumun haklı sebebi olan başlık.
görsel
Yallah inciye.
incinin kafesini gene açık unutmuşlar.
görsel
bir kişide çıkıp dememiş ki instela kızı ne amk.

görsel

şunu da koyalım da yukarıdan aşağıya süregelen silsile bozulmasın.
Bi bitmediniz.
Bulvar ve tan gazetesinin editörü.

Hoşgelmiş.
Hayırlı olsun arkadaşın biri milli olmuş galiba. Böyle bir hevesle detaylı yazılan yazı ancak 13 yaşında komşunun kızını kurdalayan bebenin yazabileceği bir yazı. *

Sonra saatin çalmasıyla yataktan kalkılıp abazalığın etkisi ile görülmüş ruyadan uyanmak için el yüz yıkanıp dışarı çıktıktan sonra olmayan arabaya binilemeyeceği için otobüsle gününe devam eden yazar beyanı.
Hikaye güzel ama sonunu bağlayamamış.
Burası inci değil kardeş fazla uçma yani.