bugün

Kendini sosyal medyanin kopeği olmuş kızlarla bir tutmaz. Daha içe dönük biri olmakla birlikte, zamanını interneti faydalı bir şekilde kullanarak geçirir.
Arkadaşlarının ne yaptığı hakkında hiçbir fikri olmayan kızdır. Senelerdir ev arkadaşım olan insan evladı, herkes instagram'dan görüyor nasıl olsa diye bana hiçbir şey anlatmamaya başladı. Laf arasında, kız ben onu bilmiyormuşum ya diince de şaşırıyor aaa nasıl bilmezsin, ben onu paylaştım storide diye. Yere batsın storiniz.

Arkadaş hırsızısın şerefsiz instagram.
Yok denecek kadar azdır.
1 - güzelliğine güvenmeyen bir kız veya
2 - kendini teşhir etmeyi sevmiyor, ortama güvenmiyor, kişisel mahremiyete önem veriyordur.
benimdir.ewed
Sürü psikolojisine sahip olmayan, zeki kızdır.
Kesinlikle arayışta değildir. Hemen evleniniz.
sosyal medyanın tam bir kandırmaca olduğunun farkında olan kim ne yapmış nereye gitmişle ilgilenmeyen gösteriş peşinde olmayan zamanını daha verimli şeylere ayırmak isteyen kızdır. Aferindir, alnımdan öpüyorumdur.
Hiç kullanmıyorum diyen mağara kadınlarının bile fake hesabı var hiçbir şey yüklemeden gizli gizli takıldığı.

Boş verin * inanacaksaniz da düzgün bir şeye inanın.
olmasın zaten gezek yerine döndü iice amk uygulaması.
olmayan kızdır.
ortagramı vardır.
varmı hala kalmışmı böyle kızlar merak ediyorum.
Hadi iyisin gene. *
görsel
olupta 5 fotoğraflı olanları var onları yancı olarak sayabiliriz, diğer fotoğraf arşivcilerinin yanında.
Twitter kullanıcısıdır. Net
kilo problemi olan çirkin bir kişidir.
evlenilecek kızdır.
Şimdilik yok. Mahkemem bitsin bomba gibi dönüyorum yine sosyal alemlere tabi siyasi konuşuyormuyuz........ aslaaaaaaaa.......
ama evet bu ara asosyal olarak #istagramsızım.
Biraz da şuralarımı öv der.
normal kızdır noluyo ki instagramı olmayınca.
ya guzel kizdir. ya da gunumuz soylemiyle dunyadan haberi yoktur.
Benim o. instagramsız da yaşanıyor, büyütmeyin bu kadar.
Dikkatli olmak gereken kızdır. Ne güzel diye düşündürürken bordo bereli de çıkabilir, öyle bi saplıyordur ki anlaşılmaz bile.
karadelikte yaşıyordur.
En az instagramı olan kız kadar normal kızdır. Cok anlam yuklemiyorum bu tur seylere.
Benim de instagramım hic olmadı ama arkadaslarım cok ısrar ediyor guzel fotograflar cekiyorsun ac paylas diye. Yine de acmayı dusunmuyorum bu tur seylerle ugrasacak kadar vaktim olmuyor ne yazık ki.
Bir de bu isin komik bir yanı var o da sizi arayan konusmak isteyen kimse bulup ekleyemiyor hep gizemli kalıyorsunuz.