bugün

görsel
görsel
görsel
şu hesaptır.. hem cennetten hem instagramdan mahrum kalmamanın yolunu bulmuş ablalar..
ilk fotoğraftaki ürkütücülüğe bakar mısın
(bkz: nazgul)
Tırstım. Sayesinde gece uykularımız kaçacak.
Ya madem bu kadar dindarsın. Kullanma instagram. Gavurun yaptığı fotoşokuda kullanma. Kullanmasana? Yüzünü gizlemezsen namusun mu gidecek? Gizleyince çok dindar mı oluyorsun? Sinirlerimi bozmuş hesaptır.
Bu nedir yahu. Gece gece korktum birden görünce. Bu anlamsızlıktan öteye geçmiş bir hesap olmuş. Bir kez daha iyi ki instagram kullanıcısı değilim dedim.
Artık bu tip durumlara saygı duymayı bıraktım. Umarım bu hesap kapatılır. insanların akıl sağlığı gidecek gibi oluyor, böyle şeylere denk gelince. Seviyemiz her zamanki gibi göz kamaştırıcı. Gözlerim yandı.

Edit: böyle insanlar kedi sevmesin, üstelik kedileri de kullanıcı adı olarak kullanmasınlar lütfen.
Haha çok iyi yemin ederim neşem yerine geldi. kimseye bir zararları yok ki. özenemezler mi komik ama haha.
Hesaba baktimda birine yanit vermis; disarida yuzumun gorunmesi beis bir durum degil fakat kontrol edemedigim bir mecrada yuzumun gorunmesini tercih etmiyorum. Sadece icinde oldugum dernekle ilgili kullaniyorum vs falan demis fakat ben profili gezerken urkmekten baska birseye bakamadim acikcasi.

Nurcu tarikatindan oldugunu aciklamis arkadas.

Herseyin asirisi zarar iste hep diyorum. Bu ulke dinle ve tarikatlarla yonetilemez, turkler seriat kanunlariyla yonetilemez, turklerin muslumanligi turk muslumanligidir arap bedevilerin muslumanliklariyla birlestirilemez.

Nasil ki her musluman bir degil, turk muslumanligi da ayni kefeye koyulamaz.

Ornek arap cografyasinda ki muslumanlikta kadinlar taslanir, ama bizim cografyamizda kadin onde tutulur.

Yine yazmayacagim dememe ragmen yazdirdiniz bana yahu.
ne güzel, çağa ayak uyduruyorlar işte.
neden yadırgadınız ki?
ben mutlu oldum, hatta özendim. hemen şimdi tüm fotoğraflardan yüzümü sileceğim. çünkü önemli olan fotoğraf değil, niyet.

edit: hesabı bulamadığım için ağlıyorum.
Ordaki küçük çocuğun günahı ne dedirten hesaptır.
0:00 0:13
çok yüzsüzler.
Bilmiyorum bunu kaç kişi farketti ama ikinci fotoğrafta baya baya bir photoshop uzmanlığı var, eşarbın arkasında diğer kadının eşarbı görünüyor, onun arkasında manzara. yani eşarplar öylece kesilip karalanmamış, baya baya ince işçilik var.
3 boyutlu kızlar.
Yüzleri olsaydı arkadaki manzarayı goremeyecektik ama sayelerinde ağaçların uzunluğunu bile gördük.

Pembeli selfie çeken abla unutulmuş kaşı gözüküyor .
Donsuz peach adlı şahıs gibi hiç tanımadığı, haklarında hiçbir bilgi sahibi olmadığı insanlara sırf giyimi kuşamı ve inançları sebebiyle laf edip hiç tanımadığı bu insanlarla yalnızca inançları sebebiyle yaşamaya utandığını söyleyen böyle geri kafalılarla yaşamaktan da ben hem utanıyor hem iğreniyorum.

Bu az gelişmiş ortadoğu bataklığının sözüm ona gelişmiş çağdaşları da bu hakiki geri kafalı beyinsizler.

Bu beyinsizler birilerine geri kafalı diyip dururken kendi geri kafalılıklarını, kendi gibi düşünmeyenlere karşı hissettikleri karanlık tahammülsüzlüğü göremezler.

Gerçek manada gelişmiş bir ülkede ise giyimi kuşamı, inançları yüzünden insanları eleştiren beyinsizleri asla göremezsin. Oralarda kötü fikirler eleştirilir. Beyinsizlik eleştirilir.

*ne ailesinde ne tanıdıkları arasında bu tarz giyinen yada yüzünü gizleme ihtiyacı hisseden biri olmayan ve kadın olsaydı da bu tarz giyinmeyi seçmeyecek ama giyinene saygı gösterecek biri.
çıplak poz verenler gözümde neyse bu da o.
umrumda değil, artık bırakın insanları sınıflandırmayı, ayırmayı.
Ampulün altındaki kırmızılı bayan Kabarmama sebep oldu, kütahya mermeri gibi oldu şerefsizim, çok güzel bir sansür.
aq beyinsizleri tiplere bak.
Son fotoğrafta yüzlerine Nur inmiş türbanlı bacılardan birinin hesabıdır. Hayır amaç nedir anlamıyorum, inancın yüzünü göstermene izin vermiyorsa sosyal medya kullanmazsın olur biter.
Bir an ifşa oldum sandım lan !

(bkz: Başlık yazar uyumu)
(bkz: Beyza nın kadınları)
Bunların kafası yok. swh.
(bkz: nazgul)
ilk fotoğraftan sonra xanax içtim.
Türbanlılar gerçekten bu kadar aptal mı yoksa inadına mı yapıyor?
Bide bunlar mağdur oldum diye ağlıyor. Beyinden mağdursunuz buna ağlayın.
Bir değişik fotodur.
tercih meselesi isteyen istediği gibi fotoğraf paylaşabilir ama böyle bir mantıksızlık olamaz. fotoğrafın amacı zaten yüzünün görünmesi, güzel çıkması vs. değil midir? madem yüzünü sansürleyecektin ne diye fotoğrafta bulundun ki? çektiğin mekanın fotoğrafını alıp burada ben de vardım, burayı gezdim vs. yazmak bana daha mantıklı geldi. yüzünü sansürleyecek kadar tutucu biriysen hesabını gizleyebilir hatta instagram bile kullanmayabilirdin, garip.