1. 1.
  bana ne yoldan ben direkt söylerim telefonunu ver diye şeklinde hanzoları şöyle bir kenara bırakırsak oldukça çeşitli yollardır.

  en bilineni instagrama bok atmaktır. size yazdıgı bi kaç şeye görüldü atmadan 1 gün cevap vermeyeceksiniz sonra ertesi gün aaa ben bunu görmemişim ya bu instagram da çok kötü bildirim kafasına göre geliyor kafasına göre gelmiyor whatsaptan konussak olur mu şeklinde başarıya ulaşırsınız.

  ikinci yol belirli aralıklarla şarkı atmaktır. linkini vs atacaksınız. sonra bir hafta geçince diyeceksin ki elimde bi şarkı var ama kayıt olarak duruyor. youtube da yok bu şarkı o yüzden whatsaptan atayım kaydı direkt. (youtube da olmayan şarkı bulma becerisi size kalmış bir sürü var o şekilde) shazamlayarak da çıkmaz.

  üçüncü yol önce karşınızdaki kişiyi bi konu hakkında meraklandıracaksınız. anlat diye ısrar etmesini sağlayacaksınız. sonrasında tamam da çok uzun burdan yaz yaz bitmez pc ye geçeyim de whatsapp webden klavyeyle yazayım diyerekten bağlayacaksınız. hiç numara ver falan filan bile dememiş olacaksınız direkt verecek. mırın kırın ederse de sanki o çok kötü bir şey yapmış gibi davranacaksınız "ha instagram ha whatsapp ne fark eder buna takıldıgına inanamıyorum" ayaklarına gidip suçluluk ve eziklik yaratacaksınız karşıdaki kişide.
  1 -2 ... akacakkandamardadurmaz
 2. 2.
  - telefonunu verir misin?
  - peki.
  - teşekkürler.
  - rica ederim.
  1 ... masklavi
 3. 3.
  Onu bunu bilmem ama bu kadar cinlik düşünen erkekten korkarım ben. Resmen türk dizilerinde gördüğümüz entrika kafası bu.

  Benim en sevdiğim "taktik maktik yok. Bam bam bam."
  1 ... vasilissa
 4. 4.
  bir tane takı, nişan işleri gibi fake hesap açıyoruz, sürekli fotolar paylaşıyoruz.

  sonra takip edip, fotoğraflarını beğeniyoruz. samimiyeti kurup, size özel indirim var, telefonunuzu verin konuşalım diyoruz. eskiden böyle bir kızla ilişki kurmuştum ama bir kaç ay sürdü.
  ... taci izci