bugün

https://www.instagram.com...m_source=ig_web_copy_link

Dügünde omza alinan gelinden sonra şimdide bu çiktı.
Nedir lan sizin derdiniz.

Nedimelerin zılgıt çekmesinden bunların arab olduguna garanti verebilirim ama ispat edemem.
Özgürlük: hiç kimseye zarar dokunmadigi sürece ve herkes isteyerek ve baskı altında kalmadan yaptığı sürece kime ne. Hiç umrumda degil. izler, zevk alırım ya da izlerken zevk almayan var mı? Sonuçta her şey tatmin değil mi? Belki bu entry beğeni alma tatminine yöneliktir ya da başka amac. işte otokontrol ve selflife olmazsa olmaz. Ya arkadaş ben ne diyorum bak otokontrolu kaçırmışım. Allah u Teâlâ beni korusun ve tüm selflife'lari.
Kustum, teşekkür ederim.
Çıtayı bu kadar yükseltmeyin ya. Gerdekten bi canlı yayın yapmadıkları kalmıştı onu da yapın amk. Ota boka parti mi olur? Adım atsan para! Düğüne kadar damadın ecdadı düzülüyor zaten. Evlenmiyorum abi!
Pijamalarla pardon gecelik neyse iste. Güldüm sabah sabah. Bu ne rezilliktir. Türkiye olmadığına eminim. Bari devamını da çekseydiniz. Yoksa çekmislermidir, bu tiplerden o da beklenir.
Arkadaş, nereden buluyorsunuz böyle abuk sabuk şeyleri? Nasıl bir arkadaş ortamınız var sizin?
Not : bakmadım. içeriği zaten başlıktan belli.
belki çoklusome seviyordur agresif davranmayalım. evet.
Muzır sitelere devam filmi düşer...
grup gerdek gecesi olmuş daha çok.

midem bulandı amk. toplumda ciddi bir hastalık başladı artık.
o da '' sosyal medya görgüsüzlüğü.''

yakında yeni evli çiftler nasıl çocuk yaptıklarını da yayınlarlarsa şaşırmayın.

bunların alayı oksijen israfı.
Bride & sandra muhtemelen yabancılar.sosyal medya görgüsüzlüğü ile beraber her ülkede vuku bulacak ve toplum tarafından zamanla hazmedilecek çirkin hareketler.
19.90 TL’ye devamını izlemek isteyenler ahmetflix’de yayınlanacak.
Devamını vermemişlerse bir önemi yok.
özentiliğinize başlayayım ya ne kadar iğrençsiniz.
iğrenç bir parti. Mide kaldırmadı. Buram buram varoşluk akıyor videodan aq. S*kişmenizi millet umursamıyor birader. Yakında millet, sıçarken de video atmaya başlar artık.
iğrenç insanların mide bulandıran partisi. Bunlarda hiç utanma denen bi'şey yok. Izlerken ben utandım. Şanlı türk milletinin içinde bu tip asalakların olması çok üzücü. Yazık!
Ar utanma kalmadı kimsede. Yarın sokağın ortasında sikişenler de türer herhalde.
zaten düğünlerde damadın sırtına yeterince vuruluyor. ne gerek var buna.