bugün

instagrama bir giriyorsunuz, herkes çok bakımlı, herkes çok mutlu, arkadaşlar, ortamlar, kıyafetler, pozlar, içine çekmekten neredeyse yutulacak göbekler, makyajdan maskeye dönmüş sözde güzel suratlar, bikinili poz verince sözde taş vücutlar, ne kadar mükemmel olduğunuzu gösteren burç yorumları, baklavasını gösterecek diye kendini yırtan erkekler, destekli sütyenini ağzına kadar çıkaran kadınlar vs. sıradan normaldışı yaşantı paylaşımları... instagramda herkes çok mutlu, herkes çok güzel, herkes çok havalı... instagramda ortak arkadaşlar var diye takip ettiğim kızı okulda görüyorum aylarca tanımıyorum, alakası yok. hayaller hayatlar durumdaki hayaller kısmını instagramda dolduruyoruz sanırım.
zaten orada herkes mutlu,herkes tatilde,herkes marka giyiniyor,herkes okumuş,herkes profesyonel fotoğrafçı.
hiç normal insan yok.
Orası feyk hesapların yeri. Olmak istenilen karaktere yakınlaşmak için açılan sanal karakterler.

Ulan ne edebiyat yaptım. insanlar üzgün oldukları fotoları mı paylaşsın. Tabi şuan ki hali gibi olacak.
aynen bende de son anlattığı durum yaşanmıştır , gerçek hayattaki gördüğüm kızın o instagramdaki kız olduğunu farkedince harbi mi lan ?!?!! demiştim. ayrıca sadece instagramdan gördüğünüz kızla sakın buluşmayın.çok sakat çıkabiliyor. tecrübeye sabittir.
Mutluymuş gibi çek panpa. Hatta dur güleyim de ardından ağladığımı falan düşünmesin ....
instagramdaki mutlu insanlari kiskanan ezik asosyal beyani. host ulan.
Bu dünya acı çekiyor, insanlar da öyle. Herkes ait olmadığı bir hayat yaşamaya çalışıyor, aslında kimsenin ait olmadığı bir hayat bu.
Ölmeden önce bile son videosunu çeken insanlar, son fotoğrafını atan merhumlar.
Dünya çok kalabalık. Herkes hatırlanmak istiyor.
(bkz: tabi lan manyak mısın)
ezikliklerini örtmek için girdiği rolün gereğidir.elinde babasının 24 taksitle aldığı telefonuyla profilinin allahıdır user orda.
Buraya sosyal bir aforizma yazacaktım ama yeterince değerli bir konu değil, mevzuyu herkes biliyor zaten, sanal alemde kim olmak istersen osun falan vesaire.
yapmacık insanların beni kimse üzemez havalarında takılmaları. çekindikleri milyonlarca fotoğrafın içinden en mükemmelini seçme çabalarına girmeleri ve ben eğleniyorum pozları vermeleri bu yüzden instagramda ki herkesin mutlu olduğunu düşündürüyor.
Bi kaç poz fotoğraf çekiyim diyorum, açıyorum ön kamerayı geriyorum dudaklarımı gülmeye çalışıyorum ama iki pozdan sonra yüzüm yoruluyor çektiklerimi de beğenmeyip siliyorum zaten ve sonra şunu farkediyorum, gerçekten mutsuz olunca insan Mutlu rolü bile yapamıyor. Yüz kaslarım artık faaliyet göstermiyor.
ne olacaktı başka, insanlar tatillerini, gezdiği yerleri, güzel hikayeleri, mutlu anlarını paylaşır sosyal ortamlarda. haber sitesimi bunlar kötü hallerimizi paylaşalım.
mutlak doğru. sanal hayatlarında herkes mutlu. hatta o kadar mutlular ki gerçek hayatlarıyla yüzleşmekten kaçar hale geldi insanlar.
Sanırım Özçekim bitti herkes normal mutsuzluğuna dönebilir meydanı.
anlam veremedim ve insanların cılgınlar gibi takio etmesi beni cıldırıyo bana ne lan naparsan yap. ister evlen ister kocişinle balayına çık. kime ne .istersen mertcanın dogumgununde giydiğin pembe elbiseden banane niye like atıyım banane.
instagram hatta sözlükler haric tüm sosyal medya tam bir boy gosterme mekanı olmus. artislik peşindr koşmayın lan
Herkes gülüyo maşallah.
mutlu gözüküp elalemi çatlatma çabalarıdır. 'Bak ben mutluyum' pozudur o iyi bakın.
Hep biz mi mutsuzuz diye, dert yandırır.
Sorma sözlük ya ınstagramda herkes Mutlu bir de sanarsın herkes evli, Mutlu, çocuklu. Hiç mi dertleri yok hep mi Mutlular.
Doğru tespit. Goren de hayat seks sanar.

Seks: mutluluk. Kaba tabirinen.
Yalan hayatlar.
benimde fotolarım öyle, ama gerçek öyle mi değil. her gece bacak arama yastığımı alıp hüngür hüngür ağlıyorum. üstelik kıllı bir maço erkeğim.
insanlar mutlu oldukları anlari koyarlar ki bu zamanları hatirlamak isterler. Neden cok üzgün oldugu zaman fotoğraf çekinsinler ki.
facebook tan sonra buradan da soğuma nedenim. neyseki sürekli depresyonda olup bunu bizlerle paylaşan bir kaç arkadaşım var da yalnız hissetmiyorum.*
güncel Önemli Başlıklar