1. 1.
    Yakışıklı ve sosyalim. instagramım yok.

Böyle de tezini çürüttüm. Defol.
    13 -1 ... canabar
  2. 2.
    50 selfiesi varsa asıl orda bir sorun vardır.
    3 ... patronum
  3. 3.
    Zayıftır. Çünkü sadece sismanlar boydan foto atmaz.
    Nereden mi biliyorum...
    3 ... domestik ev hanimi
  4. 4.
    Kendisini sosyal medyada pazarlamaya, yediğini içtiğini atmaya, beğeni almak için karakterini bozmayan insandır. Herkesin sosyal medyada muhteşem bir hayatı var nedense.
    (bkz: instagram kullanmayan insan)
    1 ... kimseyi cekemeyen adam
  5. 5.
    Telefonumun hafızasında selfie olarak çekilmiş toplam 2 resim mevcut, whatsapp içindi ikisi de. Hoş arka kameradan da fotoğrafım pek yok.
    Sanırım asosyalim ve gittiğim tüm cafeleri, sinema ve tiyatro salonlarını, doğal güzellik içeren turistik yerleri acilen değiştirmem gerekiyor.
    Eğer laf sokma niyetinde olsaydım bu gerçekleri derdim, ve evet söyledim.
    1 ... sogeking
  6. 6.
    içinde bulunduğum yıkıklar kervanıdır.
    ... ilgisiz ve sorumsuz insan
  7. 7.
    o benimdir. asosyal miyimdir ? tartışılırdır.
    ... windows gezgininin heybesi
  8. 8.
    sosyal medya bağımlısı bir insan değildir, değilse bile sosyal medyayı takan birisi değildir. devlet memuru instagramcılar gibi sıçtığını paylaşmak istemez sadece canı isteyince paylaşır.
    ... duygusal masturbator
  9. 9.
    instagram denen zımbırtıdan bi haber yaşayan insandan daha aşağı değildir hiç yoktan hesabı vardır.
    ... osmannaga
  10. 10.
    Tabiki ben değil 50 bir tane bile yok. instagramı sadece ev eşyaları ve yemek tarifleri için kullanıyorum hiç sevmiyorum oyle şeyleri. Bi kaç arkadaşım var sadecr grnelde rklemiyorum onlarda Mubarek ler yer atar içer atar gezer atar es ile çikolata yer atar dizi izlr atar ya hu kime ne niye atıyorsun . Ozel hayat diye bir şey kalmadı artık .
    1 ... ayinyirmialtisiidi