1. 1.
    instagramda dolandırıcılık yapan iddiacı tayfa
    iki gündür yoğun çalışıyorlar. Acayip bir tayfadır. En acayip versiyonu da budur. Üst tarafa parayla oynadığı bir video atıp alt tarafta namuslu adam edebiyatı yapmış mk. Etkilenip varımı yoğumu eft çektim adama.
    1 ... macho erkek
  2. 2.
    Halen daha iş yapıyorlar demek. Piyasası ölmemiş. Yemin ediyorum dünyanın keriz rezervinin en az %90'ını karşılıyorzdur. Bor cevherindeki bolluk gibi keriz cevherimiz var. Maçları bilecek ama günah diye kupon yapmıyor olacak. Gerekçeleri fix menüdür. Hasiktir ya. Buna inıyorlar. Kaldırım taşına ucuz külçe altın buldum diye coşkuyla 50 bin lira verilmiş. Kerizlik seviyesinde zirve noktası benim için. iddia dolandırıcılığı daha alt seviye. Ben kerizim. Paramı yemeyi bilmiyoeum. Helale harama bu denli titiz davranan mümin kardeşim buyur sen ye demektir bu. Yerler. Yemeyenin parasını, malını yerler. Vicdan sahibi olmasam var ya. Cennnet gibi memleket burası. Silkele babam silkele. Bitmez kerizi. Bitmiyor.
    Edit; dolandırıcın ahlak pusulasına göre iddia haram ama insan dolandırmak serbest.
    ... huzursuz adam
  3. 3.
    bu tuzağa düşen insanlar hayla var. bakın kimse size beleşten para kazandırmaz yok öyle bir dünya geçen gün gece mesaj attı bir tanesi elindeki parayı katlayalım dedi ulan dedim sen kimsin öküz gece gece ne hakla mesaj atıyon bana sonra tehdit etmeye başladı parayla adam tutar seni öldürtürüm nasıl olsa param bol gibi imalar kullandı ana avrat küfür ettim sonra ver lan adresi dedim engelledi hemen.
    ... tahir33
  4. 4.
    Yorumları artık kabak tadı vermeye başladı.sanal savcılık olsa en çok bunlar şikayet edilir.
    1 ... tarihci yazar
  5. 5.
    Bmw de çekilen video, tesbih ve "tamamen hayır amaçlı " sözüyle kendini oluşturan garip kitle.
    -1 ... peki tamam