bugün

kızların erkeklere oranla daha çok yaptığı eylemdir. var benim de böyle birkaç kız arkadaşım. eleman tatile gitmiş sabahtan akşama kadar 15-20 tane hikaye atıyor. yola çıkarken, kumsalda, deniz detaylı, bikinimi ön plana çıkarayım, aha bak bira içiyorum, güneş nasıl baksanıza, cart curt derken üst tarafı komple o meşgul ediyor. hani ben düşünüyorum da düğün fotoğraflarım bile 20 yi çok geçmez herhalde…
dışardadır ama hayatı yoktur ne yazık ki.
Gerçekten neden bunu yaptıklarını ben de çok merak ediyorum. Bir arkadaş grubum var yaklaşık bir senedir her gece bar, gece kulübü, konser hikayleri atıyorlar. Bir olur iki olur anlarım da bitmiyor ki amına koyduğum hadi bugün bitti ertesi gün yeniden başlıyor iyice bezdim silicem en son ne var ne yoksa.
amerikada oldugum için şu sıralar 20 olmasa da günde 4 5 çıkıyor.
Tatildeyim, beş gün oldu. 11 defa hikaye atmışım. Keşke herkes benim gibi olsa, evet.
önemli olan atılan hikayeyi ilklerine kadar yaşamak, yaşarken de keyif almaktır. hikayeleri sidik yarışına sokmayın.
önemli olan atılan hikayeyi ilklerine kadar yaşamak, yaşarken de keyif almaktır. hikayeleri sidik yarışına sokmayın.
ilk çıktığından beri kullanıyorum daha hikaye atmışlığım yok.
Tek hesabım var o da şirketin instagram hesabı. Oraya da zaten işle alakalı şeyler atıyorum.
direkt takipten çıkılan tiplerdir. telefon ambale oluyor bunların bildirimleri yüzünden. bankalar bu kadar güncelleme yapmıyor lan..
Yirmibirinci bam başka bir hikayeyi yazmak içindir hepsi.
Welcome to Türk kızı.
Benimdir. Rahatsız ediyorsa kısıtlayın. Sevmiyorsanız engelleyin. Bayılıyorsunuz her şeye bok atmaya.
güncel Önemli Başlıklar