1. 2040.
    Coktukten sonra bosluga dustuk ama sonrasinda bi kafamizi dinledik kisa sure de olsa itiraf edin.
    ... mavipamukseker
  2. 2041.
    Feysbuka bok atıyordum ama instagramı görünce feysi daha çok sevdim nedense. Belki de alışamadığım için.

Dün bir arkadaşımla konuşuyorduk birinin onu instagramda takipten çıkardığını söyledi. Bunu nasıl farkettin dedim. çünkü baya takipçisi vardı, çok aktif, o kadar kişinin arasından kimin takipten çıktığını nasıl bilir ki.
    Bir uygulama indirdim, instagramdaki takipçi sayım azalınca o uygulamaya girip kimin beni takipten çıkardığını görüyorum dedi. Vay ebenin hörekesi dedim. Helal olsun.
    1 ... kara erik habbesi
  3. 2043.
    dusun abi tas gibi bir kizsin, yemyesil gozlerin, sutbeyaz tenin var ama rusyanin bashkortostan cumhuriyetinde , kazaklarin arasinda yasiyorsun...

fakirsin, oyle seyahat etme sansin yok, en fazla moskova ya bir iki defa gidip geliyorsun...

evinin altinda 2 inek olan bir ahir var...ama hala cok guzelsin...

e bu kizin guzelliginin ona ne faydasi var? koca bir hic...

peki instagram ne yapti?

hey guzel kiz, ben senin bu guzelligini tum dunyaya ifsa edebilirim istersen...sen story atmadigin zamanlar da inek boku temizliyor olabilirsin ama bunun california daki jonathan ve italya daki lorenzo icin hic bir onemi yok...

hadi sen simdi ayna karsisinda seksi bir poz ver bakiyim...eveeeet...

ne oldu? artik sen de bir instagram modelisin...kips

cem yilmaz diyordu ya "ferrari nin olmasinin bir onemi yok, onemli olan buna birinin sahitlik etmesi"... ista instagram bu teorinin ana kaynagindan firlamis bir dusuncedir.

ha o kiz mi? hala inek boku tmeizliyor ama 49K takipcisi var...

oh moy god so lovely ass yorumlarina bakip yasadigi hayatin boktanligina hic uzulmuyor *
    3 ... wake up neo
  4. 2044.
    Fakültedeki şişman türbanlıların hile hurda zayıf göründüğü mecra.
    1 ... vexillarius of theodopolis
  5. 2045.
    günümüzde kişilerin sevgili edinmek için üzerinde uğraştığı çabaladığı bir sosyal medya aracı.
    1 ... rebel12
  6. 2046.
    Foto alemi.
    1 ... aydinoglu vontmarte
  7. 2047.
    herhangi bir fotoğraf yüklerken otomatik olarak size türlü türlü efektler uygulamasını açan sosyal medya. yani demek istiyor ki, hani kendini güzel yakışıklı vs göstermeyi unuttum sanma biz hatırlatıyoruz. swh. bağımlılık yapıyor doğru, samimiyetsiz kullananları çok doğru ama iyi kullananları da yok değil. aslında gereksiz bir yarış. şimdi tuvalete gidiyorum diye story atmayı düşünenler bile vardır eminim yani. sürekli eleştirenlere burun kıvırırlar ya hani. aslında bu eleştiri değil sadece değerlendirme. sonuçta herkes istediğini yapmakta özgür.
    10 -1 ... en asaletli duygularin adami
  8. 2048.
    Leş platform.

Hayır amk hepiniz güzelsiniz hepiniz zenginsiniz hepiniz pembe sıçıyorsunuz eminim.
    1 -1 ... consigliere
  9. 2049.
    Sonbaharsakallimumin ekleyin kardeşlerim.
    ... munzevi bir zikir iscisi
  10. 2050.
    Her yer menfaatçi kaynıyor bu sitede. Birbirine cinsel ilişki teklif edenlerden tutun ta duyar kasmaya kadar bin bir dolapların döndüğü yer orası.
    5 ... kale3112