1. 2030.
    Iptal olan uygulama.
    ... n dakota
  2. 2031.
    cokmustur aq 1 saattir giremiyorum stalk yapicaktim yaaa.
    -2 ... thevildoer
  3. 2032.
    Kadınlarımızı bunalıma sokmuştur. Bir hafta kapalı kalsa toplum iyileşmeye başlar kesin net.
    ... booooom
  4. 2033.
    yavaş girin la çökerttiniz.
    2 ... pozitifdeli0320
  5. 2034.
    şeyma subaşı ve türevlerine serum takılmış bilgisi geldi.
    3 ... metalheadbeleg
  6. 2035.
    sözlükte artı oy dilencileri varsa instagramda da like dilencileri var. kullanmıyorum diyen kadına inanmayın sakın.

kullanmıyorum diyeni yalnızca 2 dakika sonra rezil kepaze ettim. kullanmıyormuş. götümün kenarı. kullanmayan kız hemen hemen yok gibidir.
    1 ... dakandaz
  7. 2036.
    Tamamiyle gereksiz tamamiyle eziklik. Düşünün bir anınızı yahut kitapta geçen cümleyi yahut önünüzdeki çayı kahveyi manzarayı hatta ve hatta özel günlerinizi üstüne bir iki bir şey karalayarak servis ediyorsunuz bu siteye . Sebep? Üstüne karalanan yazıyı yarım saat düşünmek ayrı bir facia.
    1 ... clarissa
  8. 2037.
    kedi sevmem kopegim yok turk kahvesinden nefret ederim cok mutsuzum bir gun mutlu olunca kullanacagim uygulama.

belki kullandikca mutlu oluyorsun.
    belki ondan boyleyim.
    kaç para lan bir 'fülüd'.
    2 ... gecenin urkek kanatlari
  9. 2038.
    Düzeldi mi acaba arkadaşlar? Düzelmediyse doğu ekspres ile kars'a gidenlerin akıbetini Merak ediyorum. instagram yoksa onların yolculuğu da yersiz olacağından olaysız dağılacaklarını, ilk uçakla istanbul'a gideceklerini umuyorum.

Yazık ya. Kalk o kadar kompartımanı süsle, ışıkla mışıkla aydınlat, yanında piknik tüpü yiyecek içecek çaydanlık tabak çanak getir, odayı süsle, instagram'da pazarla sonra instagram çöksün. Yazık gerçekten. Umarım kolay atlatabilirsiniz.
    20 -1 ... essy
  10. 2039.
    bu programın en büyük şerefsizliği, seni silen kişileri ezik gibi takip etmeye devam ediyor oluşun.
    takip ettiğin kişi seni sikmiş atmış. fotoğraflar paylaşıyor, geziyor, yiyor, sikişiyor sen onu ezik gibi izliyorsun. seni silen kişiyi öğrendiğinde de sinirden kendi kendini sikiyorsun. facebook gibi beni silen kişileri benden de silsene ne uğraştırıyorsun bizi amk.
    2 ... aklimakomikbisigeldi