1. 2135.
    bence kapatılsın.

arkadaşlarla bir yere gidiyoruz. iki adımda bir resim çekmek için duruyorlar. neyin reklamını yapıyorsunuz? neyin peşindesiniz? ulan yurt dışında o kadar yere gittim bir tane resim çektirmedim. götlere bak.
    1 -2 ... li monata
  2. 2136.
    bundan üç hafta kadar önce günde yaklaşık bir buçuk saat kadar vakit geçirdiğim uygulama. Kendimi dizginlemeye çalıştım ama olmadı. Hiç alakam olmayan insanların hikâyelerine bakıyor keşfet sayfasında günlerimi bitiriyordum. Sonra aklım başıma gelmedi. Canım ciğerim arkadaşım gel Instagramı silelim dedi. sanırım o da kafayı bozmuştu birazcık. Efenim biraz bu konuyu tartıştıktan sonra sildik ama bu aşk bitmedi. bitemedi. bu sefer sürekli telefonu açıyor, yaklaşık bir iki dakika kadar Instagramı arıyor sonra sildiğimi hatırlayıp boşluğa düşüyordum. Neyse ki bu hâl beş altı gün sonra bıraktı peşimi. Artık üç haftadır temizim. Her şey daha berrak. Instagram kullanan insanlarla vakit geçirmemeye çalışıyorum. malûm bağımlılığımın tekrar nüksetmesi hiç hoş olmaz. Instagram pişmanlıktır.
    1 ... dolukadehibostut
  3. 2137.
    Zamanla Facebook'a evrilmesini beklediğim uygulama.

Teknoloji bize bir şey katıyor mu yoksa götürüyor mu diye düşünenlerdenim. Hiçbir ünlüyü takip etmiyorum, hayatları zerre ilgimi çekmiyor. Yakın dost ve akraba çevresinin gereksiz hikayelerini izlemekten de sıkılıyorum. Eskiden günde 2 saat girerdim artık 2 günde 10 dakika bakıp çıkıyorum.

Eskiye özlem neden diye soruyoruz yâ ; eskiden birbirimizin yüzüne bakıyorduk da ondan. Şimdi bu ve benzeri uygulamalar sanırım yakınlaştıracağı yerde uzaklaştırıyor bizi bizden.

Kahrolsun instagram yaşasın elektrik gidince mum yakan nostalji insanları.
    4 ... ex oriente lux
  4. 2138.
    Ego okşatgaçı, genellikle ilgi orospularının barındığı, meriçlerin otlandığı sosyal medya uygulaması.

Hesabımı sildikten Uzun süre sonra tekrardan hesap açmıştım. Bu sefer de dondurdum hesabımı ve kurtuldum oradan.
    5 -2 ... gethere
  5. 2139.
    Facebookumu yıllar önce kapatmama vesile olmuş idare eder zaman geçirmelik eş dost görmelik gerekli program.
    ... sigara icmiyorum
  6. 2140.
    Hani bu beğeniyi kapatıyorlardı.

Türkiye de asla kapatmazlar onu..
    1 ... soylenecek gibi degil
  7. 2141.
    saçma sapan bir hal almaya başlamış uygulama. ben hesabımı dondurdum kurtuldum. kalanlara başarılar diliyorum.
    1 -1 ... l3yl4