1. 1.
    sözlüğü aktif olarak kullanan kızların %80’inden mesaj alıyorsam, bunların neredeyse %50’sinin söylediği şey. yahu belki özelimi, arkadaşlarını paylaşmak istemiyorum, görmeni istemiyorum. ne diye böyle bir şey talep ediyorsun!

halbuki yüzümü görmek istiyor belli. ama öyleyse de direkt fotoğraf iste. ne laga luga yapıyorsun!
    4 -3 ... i love you hocam
  2. 2.
    net olarak instagram soran insanlarla sohbeti bir anda keseceğim artık. Instagram nedir? Isiniz gucunuz sevgili bulmak, disaridan baksan sohbet etmek amac.

Anlam veremediğim garip insanlar.

Edit - telefon numarası istemek neyse, en azindan sesli iletişim daha iyidir.
    10 -1 ... canabar
  3. 3.
    Erkeklerin en sevdiği soru. Sorarlar bunları kızlara.
    ... aydinoglu ventage
  4. 4.
    Sözlüğün yeni modasıymış. Ben de bir tek bana diyola sanıyordum *
    1 -1 ... japonella
  5. 5.
    her şey sözlükte güzel, emin olun.
    2 ... inzivada
  6. 6.
    7 yıldır sözlükteyim bir kez bile böyle yazan olmadı şerefsizler.
    6 ... herkesin hayatina karisan adam
  7. 7.
    WhatsApp var mı diye soran var. Instagram ne kadar mahremimse WhatsApp’ım ve telefon numaram da o kadar mahremimdir. Mahreme bakılmaz bilmiyor musunuz? Bilmiyorsunuz tabi. Namahreme bakılmaz diye biliyorsunuz. Ama onu da yanlış biliyorsunuz!
    ... i love you hocam
  8. 8.
    yok bebeğim, kullancak kadar ezik değilim.
    1 ... irdo returns
  9. 9.
    Peki biz senin kızlarla aranda geçen istek muhabbetine neden dahil olmak zorundayız? Özelimi paylaşmıyorum de geç yani ne saçmalıyorsun buralarda? Sözlük kızlarının %80i imiş. Ulan kim kaybetmişte sen bulup mesaj alıyorsun sözlük kızlarından?

He inandık biz inandık sen devam et.
    Elime gonuş. Bana değil,elime gonuş.
    6 -1 ... elimde avacado
  10. 10.
    (bkz: mail hesabı istemek)
    2 ... slippin jimmy