bugün

Ben hiç ben çok namusluyum başımı örtüyorum diğerleri namussuz diyen türbanlı görmedim. Makyaj da yapar 50 tane fotoğraf da çeker isterse billboarda da koyar sana ne sana mı yazılıyo sanki gunahı beğenmiyosan bakmayıver sorsan herşeye açık çok modernsiniz hepiniz madem o kadar modernsiniz buna da saygı duyun lan bileğine de laf etmeyin giydiği dar kota da laf etmeyin makyajına da laf etmeyin.
Bol makyaj, bol efekt...
(bkz: götte daracık pantolon kafada türban ne sikimse)
profilindeki biyografi kısmını şu ayetle taçlandıran kişidir.

kün fe yekün
Malzemeler:
uzun bitkilerin, çiçeklerin ya da bodur ağaçların bulunduğu bir ortam. Manzarayı cepheleyen büyük bir kaya ya da mümkünse hamak, salıncak benzeri bir oturak. Ayağı biraz uzatınca üzerine koyulabilecek bir taş, tahta veya çıkıntı. Fotoğraf çekmek için bir makine ve bunu kullanacak bir kişi. Edebi-islami iddialı ve fazla lirik bir söz havuzu.

Hazırlanışı:
mevcut malzemelerden manzaraya gelinir. Kişi arkasını döner. Oturak olarak bahsi geçen şeylerden birisine oturur. bacağını 25 derecelik açıyla açıp ayağını taş veya tahtaya uzatır. Fotoğraf çeken cihaz ile bu fiilin faili yerini alır. Fotoğraf objesi kişi arkadan manzarayı da kapsayacak şekilde çekilir. Ardından havuzdan seçilen sözlerden en alakasız olanı fotoğrafın altına eklenir. Ne zaman çekilmiş olursa olsun hashtag tbt yazılır. Ve paylaşılır.

Artık siz de zamanı yakalayan bir müminesiniz.
devamlı mutlular amq.

börtü-böcek-yeme içme mekanları tüm profilini kaplıyor.

siz hayırdır lan iksir mi içiyorsunuz tekkelerde?
anlaması zor durumlara tanık oluyoruz. Demek ki basit şeylerden haz alıyorlar bu arkadaşlar. Ne geçiyor ki eline her gün bir paylaşım yapınca onu da çözemedim. Kültürden kültüre fark var.
(bkz: künefe ye kün efe)
insanları eleştirmek için bir başka türbanlı başlığı. bir rahat bırakın lan insanları gondikler.
instegrama koymak için hem yürüyüp hem selfie çekmeye çalışırken yüz üstü yere kapaklanmış olanına denk gelmişliğim vardır yakın zaman önce. önüne bakmadığından ayağı boşluğa geldi böyle öne doğru birkaç adım attı koşar vaziyette düşmemek için ama toparlayamadı yüz üstü kayarak 1-1.5 metre kadar sürüklenip kendi canını acıttı. çanta bir yere fırladı telefonda fırladı gitti caddenin ortasına.

hayır ne gerek var günde 156 tane selfie çekip oraya koymaya. böyle yerler iletişim amaçlı tasarlanmış yerler. koyarsın en fazla 20-30 tane fotoğrafını arada sırada paylaşımlarda bulunursun yeter işte. 2500 tane fotoğraf koyunca ne oluyor anasını satayım. suratını çekiyor görüyorum. bir düz durup çekip koyuyor bir sağ profilden bir sol profilden. ya arkadaş hepsi sensin işte antik mısırlı mısınız siz ki profilden profilden çalışıyorsunuz..
müslüman değil (bkz: süslüman)dir..

bir katman boya
daracık kıyafet
kunfe yekün
aman saçımin teli görülmesinde götüm görülebilir..

bunlar genelde parklarda kucakta hoplatilan türbanlılardir..
Dibine kadar bride olmaktadırlar.

Dibine dibine daha dibine.
Bazılarının evde falan sürekli böyle oturduklarını düşünüyorum.

görsel
biz bile bu kadar abartılı dikkat çekici giyinmiyoruz nasıl makyaj yapılır bana da taktik versenize türbanlı bacılarım.
Yine türbanı yanlış anlamış biri.
Bunlardan birtanesi gecengun igtvde rastgele karsıma cıktı kocasına hamıle oldugunu soylerken video yapmıs. Adam hamileliğe tepki olarak “ha siktir” diyor. Buda gülüyor. Ne var şaşkknlıkla söylenmiş bişey diyor.

Bu kadın tanınmıs biriymiş ben tanımıyorum da baya takipçisi var. Kocasının magandalıgını eleştirenlere “siz beni ve hamileliğimi kıskanıyorsunuz” demiş. Yavrum adam içine boşalmış hamile olacaksın tabi doğanın kanunu bu. Kalmaman tuhaf olurdu.

Neyse profile baktım biraz inceledim cinsiyet tahmin partileri baby showerlar falan. Hayat baya renkli ama elde kuran. Kaşlar microbloading dedikleri şu yeni sülük yapışmış modelden.

Dudaklar dolgu alnındada botox var ve suratta bin kilo makyaj

Birde kaşlar bone ile daha cok yukarı çektirilmiş. Birde yeni bir baglama sekli çıktı banyodan cıkmıs havlu sarmıs gibi.

Burberry esarp superga ayakkabı yırtık pantolon lacoste canta chanel gözlük buram buram yıkanmamış yeni kumaş kokusu ile karısık parfüm kokusu.
kişiyi hayattan soğutabilen canlılardır. lan instagram, sosyal medya sizin neyinize. yolda herhangi bir türbanlı gördüğümde yolumu değiştiriyorum hemen. ıyy!!

not: izmir.
sosyal medya dene hissiz laçkalar.
insanın ihtiyacından fazla parası varsa onu bir şekilde harcamak zorunda hisseder kendini.
Para harcamak ve bunu göstermekte dönemim trendi.
Görmemişlik bu toplumun ruhunda var.
instagram da zaten bunun için var.
Başkan iyi anlatıyorsunda türbanlı olunca daha hassas olunması gerekmez mi.
El cevap:hayır.
Ya arkadaş toplum psikoloji sosyolojisi bilmiyorsunuz. Okumuyor empati kurmuyorsunuz.
Sosyal medya da iki muhalif tavır koyunca prim yapan budalaları fazla okuyorsunuz.
insanlar ikiye ayrılır.
Kadınlar erkekler.
Kadın güzelliği sergilemek ister
Erkekte güzeliği görmek sahip olmak ister.
Bu kural türbanla dinle imanla alakalı değildir.
Fıtridir doğaldır olağandır.
Türbanlı kadınların diğerlerinden farkı yoktur.
Kadın kadındır.
Erkekte erkek.
Mesele bu gerisi siyasi poz.
insta kullanmıyorum kafam rahat.
%90'ının kocası akape'lidir. %90'ı çalışmaz ve koca parası yer. %90'ının kocası helal değil haram para kazanır.

%90'ı müslümanlık şovu yapar.

%90'ı cehennemliktir.
Herkes kafasına göre bir din yaşıyor.Gerçek islamı yaşamak isteseler ışid’e katılmaları lazım.En azından bu şekilde kimseye zararları yok hahah...
(Bkz: kusucam glb)
Günümüz inanç yoksunu özenti tiplerdir. Sorsan inanclidir. Tesettürün manasını bilmez.

ibadetten ziyade tarz için kapanirlarki ilgi çekeyim diye. Allah sizi bildiği gibi yapsın.
(bkz: süslüman)
güncel Önemli Başlıklar