1. 1.
  --spoiler--
  az önce hoşlandığım kıza açılırken kendisinden duyduğum reddedilme cümlesi.

  yüzyüze konuştuktan sonra hemen cevap veremeyeceğini söyledi. iki gün sonra bu birlikteliğin olamayacağını söyledi. neden diye sorduğumda duyduğum en saçma bahanelerden birini söyledi..

  kendinin takipçi sayısının çok olduğunu ve popüler olduğunu, benim profilimin ise düşük seviyeli olduğunu söyledi ve reddetti.

  benim günahım neydi be sözlük..
  --spoiler--

  ekşi sözlük yazarı gazi kardeşimizin başına gelen bir olayın başlığı. insanın midesini bulandıran bir olay yaşamıştır. geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.
  9 -5 ... gambiya dalasisi
 2. 2.
  ters orantılı bir durumdur.
  13 ... piyano calmaya calisan adam
 3. 3.
  sözlükte bile 5 takipçisi olan yazarın reddilme olayı. hüzünlendirir. sen öl bence 5 takipçi ney lan...
  5 -12 ... hasmet ibriktaroglu
 4. 4.
  Kesin yaşınmıştır.
  1 -2 ... simbaaa
 5. 5.
  Ters ya da dogru orantili degildir. Birbirinden bagimsiz 2 seydir.

  Ama mesela ben instagramda takipci kasarken orada daha fazla vakit geciriyordum sonucta social networking diye bir skill de var. (Kaynagim sims*) ama mesela instagramda o kadar vakit harcamazsan kendine baska degerler eklemek icin daha fazla vaktin olabilir. Olmayabilir de. Yani olsa olsa ters orantili olur ama o da kesin degil. Sadece dogru orantili olmayacagi kesin. Cunku arada bir bag yok. Yoksa hem cok takipcili hem de cok degerli biri de olabilir. Ama sanmiyorum.
  -3 ... deniz sacli kiz
 6. 6.
  değerini değil populerliğini gösterir. simge baranoğluda instagramda çektiği saçma sapan videolarla populerla ünlü oldu.fakat değerli mi değil mi bunun mukayesesini siz yapın.
  2 -1 ... rebel12
 7. 7.
  Kim kimi takip ediyor burası sivas lan!
  4 -1 ... furkancalavera
 8. 8.
  iç sesin "Instagram da takipçiyi bırak, hesabımız bile yok. Demek ki değer şöyle dursun biz insan bile değiliz" çığlık attığı durum.
  1 ... thebiggraywolf
 9. 9.
  Gün içerisinde çiçeğe konan arı sayısı 3ü 5i geçmez, pisliğe konan sinek sayısı da tam bilinmez ama gün içerisinde 250 - 300ü bulabilir. Şimdi çicekteki poleni kitaba benzetirseniz, 3 ya da 5 kişi yalnızca o kitabı açıp, okumayı başarmıştır. Pisliği de boka benzetebilirsiniz şimdi çicek pislikten daha mı değersiz yoksa pislik çiçekten daha mı faydalı? bir de bir yerlerini açarak popüler olanlar var şimdi onların bir kitap olmadığı bize veya topluma bir şey kazandırmadığına göre lütfen meme kazandırdı ya da başka şeyler yazmayın, geçici bir süre hormanlarımızı hoplattı diye kitaptan daha değerli olduğu yorumunu yapmayın. o bir yerlerini açarsa üzerine konan sinek sayısı artar, arılar zaten bu tür kızları izlemekle vakit kaybetmez bir şeyler üretmek için çabalar. bu tür kızlar asla ve asla çiçek olup, çevresine faydalı olamayacaklardır. kitap okuyan adamlar bir ülkeyi kurtarabiliyorken, sinekleri üstüne toplayanlar ne yapabiliyor?
  4 ... sigaraicmeyencarsitaraftari
 10. 10.
  bence olabilecek bir durum şöyleki artık günümüzde instegram kullanmayan kişi sayısı çok az. yani ekmek aldığınız bakkal bile hatta apartman görevlimizin bile instegram hesabı mevcut. şimdi herkes bu mecradayken eyer sizin takipçi sayınız yüzün altındaysa biraz sizde problem vardır bence. ben bir restorantda komilik yapıyorum ve müşterilerim bile beni ekliyorlar.
  -6 ... zalim077