bugün

Sadece Kızlara yönelik bir özelliktir.
Erkek olarak, bana soru sor... Demiştim geçenlerde.
Sen kimsin ki aga! Diye cevaplar geldi mk.
Kendine hayran narsistlerin sıklıkla kullandığı özellik.
-neden bu kadar güzelsin?
+ahuahahaha şımartıyosun cnm.
Bokumsonik bokumsonik özellikler.

Soru da şey : Bir şansım var mı sence?
-yok
Belli oluyor harbiden swh. inanalım bari. Popülarite için Yapmadığınız şebeklik kalmadı kimsenin umrunda değilsiniz bunu bir görün artık. Araba direksiyonundan şarkı atmaya devam en iyisi.
Boku çıkan özellik, afedersin. influencer, blogger tayfasının ayrıca totolarını kaldırmıştır. Siz kimsiniz? Gücünüz gelsin.
instagramın yeni bitki örtüsü.
instagram kevaşelerinin kendilerini pazarlamak için çıkarılan başka bir özelliktir. ilgi orospuluğu yapıp önüne gelen erkeğe mesaj verip tahrik edebilirler. rezil sorular sorup ilgi çekmek isteyip kendilerini tehşir edecek kevaşeler.
Aksam kuzenimin storysini gezerken sahit oldugum ozellik.
Eline kağit kalem almiş kagida da bana soru sorun yazmiş dedim noluyor mk tipini s.keyim yazacaktım ama ifşa olurum diye sormadim nerden soruldugunu da anlamadim.
eski arkadaşın biri gece gece abazanlığın verdiği yetkiyle bana soru sorun demiş. ulan dedim bu ne saçmalıyor. meğer yeni özellikmiş. hemen de haberi olmuş ibinenin. amhahahaha
insanlar flörtleşsin diye yapmadığı kalmadı instagram’ın. tamam sal milleti artık bulamayan siktirsin gitsin köyden evlensin sen görevini çoktan tamamladın.
ya bana sorun temalı hikaye atanlara şunu sormak istiyorum; kim size niye soru sorsun? neyinizi merak edelim? zaten gezip dolaştığınız yerlerden, yaptığınız aktivitelerden 45353536 tane hikaye atıyorsunuz. ruh halinize göre de atarlı/mutlu sözler paylaşıyorsunuz. istemesek de hayatınıza fazlasıyla dahiliz. sorunuz da eksik olsun. bu kendini önemli hissetme hastalığını anlayabilmiş değilim.
görsel
instagram önce snapchatin hikaye mantığnı sonrasında periscopeun canlı yayın şeysini felan derken anket gif ve en sonunda ask fm ve sarahah ın soru mantığını almış. galiba şu siteler patentini düzgün alamamış.
sayesinde az önce Tanrı gibi bi modelden portre izni aldım.
Saçma bulduğum özellik.
Yine gereksiz bir instagram özelliği.
Hikayeye atıyorsun ve kimse soru sormayınca o hikayeyi siliyorsun gören tek kişi, annen...
Story sayısını arttıran özellik. Gına geldi artık kusucam.