1. 1.
    Story sayısını arttıran özellik. Gına geldi artık kusucam.
    3 -1 ... gezegenlerdensaturn
  2. 2.
    Hikayeye atıyorsun ve kimse soru sormayınca o hikayeyi siliyorsun gören tek kişi, annen...
    5 ... please save me tonight
  3. 3.
    Yine gereksiz bir instagram özelliği.
    10 -2 ... yikildim ama kalkicam
  4. 4.
    Saçma bulduğum özellik.
    4 -2 ... caputtibia
  5. 5.
    sayesinde az önce Tanrı gibi bi modelden portre izni aldım.
    2 -2 ... corbadaksinekkanadi
  6. 6.
    instagram önce snapchatin hikaye mantığnı sonrasında periscopeun canlı yayın şeysini felan derken anket gif ve en sonunda ask fm ve sarahah ın soru mantığını almış. galiba şu siteler patentini düzgün alamamış.
    ... belaagat
  7. 7.
    instagram soru sorma özelliği
    8 -1 ... lets write2
  8. 8.
    ya bana sorun temalı hikaye atanlara şunu sormak istiyorum; kim size niye soru sorsun? neyinizi merak edelim? zaten gezip dolaştığınız yerlerden, yaptığınız aktivitelerden 45353536 tane hikaye atıyorsunuz. ruh halinize göre de atarlı/mutlu sözler paylaşıyorsunuz. istemesek de hayatınıza fazlasıyla dahiliz. sorunuz da eksik olsun. bu kendini önemli hissetme hastalığını anlayabilmiş değilim.
    4 -1 ... tomris hatun
  9. 9.
    insanlar flörtleşsin diye yapmadığı kalmadı instagram’ın. tamam sal milleti artık bulamayan siktirsin gitsin köyden evlensin sen görevini çoktan tamamladın.
    4 ... yerli ve milli
  10. 10.
    eski arkadaşın biri gece gece abazanlığın verdiği yetkiyle bana soru sorun demiş. ulan dedim bu ne saçmalıyor. meğer yeni özellikmiş. hemen de haberi olmuş ibinenin. amhahahaha
    3 ... eski bir ruya