1. 1.
  instagram olmayan fakat günümüzde mobil uygulamalar başta olmak üzere birçok web sitesi instagram profil fotoğrafı büyütme özelliği sunuyor. nasıl yapılıyor inan şaşırıyorum. aslında birçoğunun işine yarayacak bir özellik diye düşünüyorum. nedeni ise tanımadığımız insanlardan gelen istekleri görürken uzak çekim görüntüler kimdir bu dedirtiyor. bu siteler sayesinde sanırım bu sorundan kurtulduk. https://help724.com/insta...profil-fotografi-buyutme/
  -3 ... fuzulininnefisi
 2. 2.
  internet aleminde gizlilik denilen şey sadece şirketlerin hukuk karşısında zor durumda kalmamak için ilan ettiği yasal prosedür/zorunluluk. Bütün profiller ve bütün storyler kişi arkadaş listenizde olmasa da görünüyor, izleniyor.
  ... alfa yazar
 3. 3.
  Uzun zamandır izuum kullanırken (geçtiğimiz hafta kapanan bir pp büyütme sitesi) bugün karşıma çıkan bu entry'le sanırım sorunumu çözebileceğim. Aslında instatakipci de var bu işi yapabilen bir site olarak ama nedense bana hep itici geliyor. pp büyütme konusu gizlilik değil herkese açık paylaşılan bir fotoğraf olduğu için yasal sorun da yaratmayacaktır. Üstelik site herhangi bir fotoğrafı kaydetmiyordur diye düşünüyorum. Anlık olarak Instagram'dan fotoğraf çekiyordur.
  1 ... fakirim ama para