bugün

Dur hemen başlık açayım da sözlüğü bi sikeyim.
yeni nesil gibi kendi pezevengin olmak istiyosan buyur kullan.
Eskiden kullanılmalı diye cevap verirdim ama şu an emin değilim. Çok fazla reklam var, artık kullanıcıların kendisi birer reklam panosu oldu. Samimiyet tükendi, kendi arkadaş çevremiz için bile geçerli bu. Depresyondaki iş yeri arkadaşımın profili yemin ediyorum benim en mutlu anlarımdan bile daha pozitif. Resmen instagramın masumluğu bozuldu. Her manzara fotoğrafı şoplu artık, takip ettiğim kaliteli içerik üreticilerinin paylaşımları ana ekranıma düşmüyor. Şaka gibi bi hal aldı. Kullandığım tek sosyal medya zımbırtısı. Bu da giderse dünyayla iletişimim mektup ve dumana kalacak gibi gözüküyor.
Akıl sağlığın için kullanılmamalı diyeceğim de gerek yok.
kullan kardeşim. dünya artık eskisi gibi kuru delikanlılıkla bir şeyler elde edebilme dünyası değil.. diyorlar boşverin bu sosyal medyayı, reel de tanışın edişin yüz yüze yapın diye ama olmuyor baba geçin abi bak üniversitenin ilk 2 yılını sap geçirdim. gider güya delikanlılık yaptığımı zannedip yüz yüze teklif ederdim hiç olumlu yanıt olmazdı. ulan dedim millet nasıl sevgili yapıyor sonra öğrendim ki bu işler böyle yürümüyor eskidenmiş o. kime sorsanız herkes sosyal medyada tanışıyor. çok etkilendim gittim yüzüne karşı teklif ettim kabul etti öyle başladı diyen kişi çok çok azdır.
isteyenin kullanıp istemeyenin kullanmayacağı olay.
bireysel satış alanında şu anda en popüler olan site. kişisel bir blog sayfanız var ise instagram üzerinden, blog sayfanıza iyi bir trafik akışı sağlayabilirsiniz. instagram reklemları da facebook reklamlarına göre daha başarılıdırç
instagram kullanayım mı kullanmayayım mı diye ince düşünülecek bir uygulama değil, kullanmak istersen kullanırsın, bitti. sanki çok faydalı ya da verimli bir şey de üstüne tartışılacak. sözlükte başlığın açmak ise formatı..., neyse.
Yemeklerden Sonra 2 kaşık...
kullanılmamalı. kullanmayın, kullandırtmayın. varsa silin. ben de silmeyi düşünüyorum tekrardan.

(#39495065)

edit :

herkes mutlu, herkes ilgi orospusu, herkes yapmacık, herkes iki yüzlü, herkes ego kasma peşinde, herkes tokmakçı, karı peşinde.

herkes = %95.