bugün

sosyal medyadan uzaktır.
2 veya daha fazla sevgilisi olduğundan olabilir.
yakalanmak istemiyordur.
Kısmetini kapatan kızdır. Yapmasın. Sizi beğenen insanların ulaştığı ilk sosyal mecra burası.
Sahteliklere dayanamayıp hesabı kapatan kızdır Şovmen değildir.
Cahil olması muhtemel kızdır.
Efsaneyim ya ben kullanmaya gerek duymuyorum.
Hic denk gelmedi.
Snapchatte kullanmıyorsa beni bulsun.
Yarın öbür gün hazine açıldığında beni bulamadığında canını yakarım.
kedisi olmayan kızdır.
Buyrun benim.
Düşüp kaşımı gözümü yarmayayım, kem gözlerin nazarlarına gelmeyeyim diye benimdir.

Yok la ondan değil, sevmiyorum. Rol kesecek takatim yok.
listeye beni de ekleyin hanımlar, ben de kullanmıyorum. sadece whatsapp ve sözlük var. bir de piyano oyunu.
insanlar sosyal medya hesaplarını yanlış kullandığı, güç gösterisi, birbirlerini kıskandırma ve boş işler şeklinde kullandığı sürece kullanmamaktan mutluluk duyuyorum.
Bakıyorumda herkes sosyal medya düşmanı.
(bkz: instagram ne aşkım ıyy)
instagramı olup kullanmayanlar da bu gruba giriyorsa benim de aralarında olacağım kızlardır.
Yoktur.
günümüzde yoktur. o yüzden çoğunun namusu gitmiş.
Direk tek tas alinip ikametgah adresi istenir.
Vardır az bir kitle olsa da. Gereksiz buluyorum oradaki cok mutluyum her sey cok iyi yolunda gidiyor gibi gorunen aslında isin ic yuzunu asla bilemedigimiz sahte hayatları , hic sirin olmayan ama oyleymis gibi goze sokulan cocukları , sacma sapan islerle medyatik olmaya calısıp ve zaten kendisini benimseye hazır bir kitle oldugunu bilerek bunu basaran fenomenleri , isi gucu altın gunlerinde eltisine nispet yapmak olan kocişci hanım ablaları , birbirinin aynısından milyon tane olan bloggerları , profiline cicek bile koysan cok tatlısın cukulatam diyebilecek kadar abazan adamları , normalde gorsen konusmayacagın ama hatır icin istegini kabul etmek zorunda kaldıgın insanları gormeye tahammul edemedigim icin kullanmıyorum. Ayrıca sanal ve gercek ayrımını cok iyi yapabildigim icin de oradaki hic bir seyi gercek bulmuyorum ve yapay geliyor dolayısıyla bir cazibesi yok benim icin. Benim fotomun altına kimsenin cok guzelsin prenses cok iyisin melek yazmasına ihtiyacim yok belki de daha itici gelen sey budur bana. Her neyse kullanmiyorum ve dusunmuyorum da. Kullanan arkadaslara da elbette saygı duyuyorum bir tercih sonucta.
Benimdir. Evet tam 6 aydır kullanmıyorum,alışılıyor.
Harbiden var mı lan böyle kendisini kendi eliyle 5 paralık etmeyen kız?
var var. büyük rahatlık..
bir süre deneyimledim, güzeldi ama şimdi tamamen arkadaş çevremle eğlenme amaçlı duruyor
Kullanmıyorum hem kullansamda fotoğraf çekmeye üşenirim.
yoktur.en masum kız bile en az 3 sosyal medya hesabı kullanıyor.
her şey bitti, evlenilecek kızda aranan özellik olarak instagram kullanmaması kaldı..yazık size.
güncel Önemli Başlıklar