1. 1.
  kendini gosterebilecek cesareti olmayan asosyal embesilin tekidir.

  cesaretleri ancak pc ekrani arkasina saklanip instagram kullanan kisileri elestirmeye yeter.

  surekli fakir edebiyati yaptiklari ve asosyalligi yucelttikleri gorulmustur.

  az beyinli oksijen israflari iste.
  7 -55 ... dr harleen quinzel
 2. 2.
  instagram kullanmıyorum. bilakis ezik de hissetmiyorum. instagram'ın ne olduğunu bile bilmiyorum. bilmediğim bir şey yüzünden neden ezik oluyorum? bir ilimiz? avuç içi?

  hakkaten instagram ne lan?
  10 -3 ... pourquoi
 3. 3.
  benimdir.

  asosyal gibi telefon ile fotoğraflaramı bakıcam bütün gün?
  9 -1 ... gold tab gibson
 4. 4.
  "Neden bir kimse fotoğraflarını sergilemeyi ve bu fotoğraflar beğenisince değer görmeyi kendi özsaygısına ve onuruna yediremediği için ezik olsun?" sorusunu akla getiren başlıktır. Cevaplanırsa memnun ve müteşekkir olurum.
  24 ... muhteva
 5. 5.
  Başkalarının ilgisinden beslenecek kadar ezik olandan daha az ezik insandır.
  14 ... motorlari maviliklere
 6. 6.
  kendini sanal ortamda göstermeye ihtiyaç duymayan ancak her türlü ortamda canlı olarak bulunan tiptir. içinde bastırılmış ezikliği yoktur.
  5 -1 ... devdev
 7. 7.
  Herifin sosyallikten anladığı günde 5-6 fotoğraf çekip yediğini içtiğini yaptığı her boku paylaşmak. Gerçi bu keko trollüyor ama çok başarısız. Bluevelve vardı o fena yapıyordu bu işi hem sinirlendirir hem ciddi ciddi yazdırırdı millete amk. Bunu okuyunca en fazla dingil diyorsun.
  6 -1 ... delegado zero1918
 8. 8.
  Sıçarken bile fotoğraflarını koyan embesillerin olduğu mecrayı kullanmamak eziklikse benim dahil olduğum güruhtur. Henüz bir eksikliğini hissetmedim.
  3 ... barismanco
 9. 9.
  5 ay öncesine kadar instagram kullanmıyordum. Firma açtım sonra da reklam olsun diye instagram hesabı açıp yaptığımız işleri, müşterilerle fotoğraflarımızı falan koymaya başladım. işimde faydası olmuş mudur bilmiyorum ama bünyemde herhangi bir değişikliğe sebep olmadığına eminim. hatta bazı insanların ezikliklerini sosyal medya üzerinden gizledikleri fikri daha bile baskın geliyor. bırak topluluğu, tek bir kişi karşısında bile 2 kelimeyi düzgün kullanıp cümle kuramayan tipler, klavye ile online ortamlarda çılgın atıyor.
  2 ... asansorde osuran adam
 10. 10.
  Cok guvenen insan kendine ver bakalim instagramini. Hadi cesur insan.
  ... prensese opturmeyen kurbaga