bugün

yüzde yüz katıldığım önerme, kendim kullanmıyorum ordan biliyom.
Sözlükte yazarlığı bulunan kız kaşardır ile aynı ayarda olan iddia.
ayrıca 35 cm aleti vardır. laptoptan bahsettim kız heyecanlanma şimdi...
kullanmıyorum ama yakışıklıyımdır.
başlık sahibinin feminist olma ihtimali çok yüksektir.
Doğru bir gerçektir. Kendine güvenen erkek kullanır. Evet.
Bir hakikat. Yüzüne güvenmedi için korkarlar bunlar. Kullansa da kendi fotoğrafını atamaz, atmaz. Atsa da binbir çeşit efekt yapar veya yarısını koyabilir. Yazık.
kullananlar sanki beckham amk
(ilk örnek ben )..
ne instagram ne facebook. 15 yasindan beri hic bir zaman bir kac aydan uzun sure sevgilisiz kalmadim. Tipim iyidir.

Ayrica ne kamyon kizlar var, whatsapp profil fotolarina baksan guzel sanarsin. Uyarayim.
insanların kendilerini olmadığı biri gibi gösterdiğini gördükten sonra bende kapattım hesabımı.Hayatı bok gibi giden insanlar öyle fotoğraflar ve hikayeler paylaşıyor ki görsen hayatı bir tek onlar yaşıyor.
instagramım var son derece çirkinim. illa selfie atmanıza gerek yok gezdiğim tarihi yerleri açıklamalarıyla atmak için kullanıyorum.

Bir tespittir.
Arkadaşımın hoş bir sevgilisi vardı, insta kullanmıyordu. Başka hesapları da yoktu, sosyal medyadan hoşlanmıyordu. Herkes çirkin değil yani.
Yalan haberdir.
istisnayım kusura bakmayın ama öyle.
Yakışıklı değilim ama çirkinde değilim.
Paradoksum lan ben.
su anda yasadigi hayata onem veren biridir. instagramin onun hayatini yonetmesindense kendi hayatini kendi yonetiyor. Bunu herkesin gormesine gerek yok. Bugun instagramin kullanilma nedeni bu maalesef..
Maalesef kızlarda böyle bi algı oluşmuş. Instagram hesabınız yoksa hem çirkin hem fakir olarak algılanıyorsunuz ve en baştan eleniyorsunuz.
(bkz: instagram kullanan erkek yolludur)
Evet kullanmıyorum çirkinim.