bugün

hazin ve acilarla dolu bir hayat yasayan insandir. ya da yedigi yemekleri ifsa etmek istemeyecek kadar fakirdir. ayrica instagram kullanmayi hala ögrenememistir. hayir, yemek fotografi koymayani dövüyorlar efendim. fake damgasi yersiniz alimallah.

simdi bir iskender kebabinin fotografini cekip koymak var, bir de halk ekmegi arasina domates peynir koyup fotografini cekmek var.
ya da herkes gibi görgüsüz olmayan tiptir.
görgüsüz olmayan, adam gibi adam ya da madam gibi madam olan tiptir.

sosyal platformlarda ne kadar yemek fotosu paylaşan insan varsa lanet olsun hepsine.

umarım sözlükte bu tiplerden yoktur. umarım..

yani siz güzel bir yemek fotosu paylaşınca biz 'ooo bak şu yere gitmiş şumu yemiş vay be ne havalı çok kıskandım' falan demiyoruz, bayağı aşağılıyoruz 'görgüsüze bak ya' diye.
bunu bilin istedim.
instagram hesabında yemek fotoğrafı olan tipten bir farkı yoktur. yemek fotoğrafı çekmeyi sevmiyordur.
yüzde 99'unun instagram hesabında yemek fotoğrafı vardır yüzde birlik kısımda instagramı heves uğruna açıp kullanmadığındandır.
evde anasını yaptığı makarnayı nazlana nazlana yerken bir cafede bir tabak spagettiye 24 lira verdiği için fotoğrafını çeken tiplere ayar olan insandır. yemek fotoğrafı paylaşmaz.