1. 1.
    Instagram fotolarımıza karışan yobazlardır. "Fotoğrafını sil" derler ve insanı sinir ederler. "Kaldır o fotoğrafını, sil" gibi saçma laflar ederler.

Edit: aa bir sosyal medya uzmanının uyarısına göre haklı insanlarmış.
    3 -7 ... hexa gram
  2. 2.
    Ya birde tam klas foto atmışım kalkıp sayfa reklamı yapıyor. Ha birde uzak akraba tayfası var ya nasılsın canım iyimisin herkese selam çok güzelsin öptüm. Zulüm zulüm yeminlen bak.
    3 -2 ... blackheaven
  3. 3.
    instagram fotolarımıza karışan salak insanlar
    6 ... dertler derya olmus
  4. 4.
    6 dakika da kendi basligini uplayan yazarimsilarla kapisirlar.
    2 -1 ... surekli silinen adam
  5. 5.
    Bir de böyle alışılmışın dışında bir foto atarsınız işte o zaman bu tayfa hem karışır hem de unfollow atarlar. Peki ben senin sürekli aynı açıyla ve aynı gülümseme ile çektiğin fotoğrafı hergün yanı saatte görüyorum bir şey diyor muyum?? Neyse..... sakiniiim......
    -1 ... kutsaclirapunzel
  6. 6.
    valla hatunumsa karışırım ama öyle hatunum görünümlü ciddi düşünmediğim biriyse umrumda olmaz ne yazık ki bu ciddi düşünmediklerim yıllardır hala yazarlar hala birlikte olmak isterler ama azıcık bacağı göründü diye içimizin yandığı kız hala saçma salak hareketler peşinde.
    sevmeyeceksin işte sevmeyince onlar köpek gibi aşık oluyorlar.
    1 -1 ... armyofottoman
  7. 7.
    Bir zamanlar karışan çomar arkadaşlarım vardı engelledim bu kadar kolay.
    3 ... fyodor paskevich
  8. 8.
    Benim duvarım istediğimi koyarım.

Murat Ovuç
    ... nohci yol
  9. 9.
    Utanarak da olsa yirmili yaşlarımın başlarında iken bendim bu.

Hatta:
    *onu giyme.
    *onunla görüşme.
    *oraya gitme.

Gibi gibi şeyler de oldu.
    Ha tabi benim böyle böyle daraldığım her kadın sikerler böyle aşkın ızdırabını deyip terk etti.

E tabi terk üstüne terk olunca insan akıllanıyor.

Şimdi karışmıyorum ama gavatlık da yapmıyorum.
    3 -1 ... geceyebakan
  10. 10.
    Ne kadar beğensekte ağzımızdan girip burnumuzdan çıkarak o fotoğrafı sildirtir.
    Harbi onaneyse.
    1 ... akaiz