bugün

Kendi pazarını oluşturan kendi değerini beğeni, talep, takip, yorum üzerinden algılayan beyinsiz kızlardır.

Hayatın varı ve yoğu güzellik üzerine kurulmuş ya da kurgulanmıştır onlar için.

Beyinsiz yaşiyor gibidirler. Duşünebilme yetileri yoktur onlara ilgi gosteren erkeklerin de onlardan bir farkı yoktur.

insan öldurmeye karşıyım fakat beyinsiz insanları sorumsuz, egoist, ben merkezci, sürekli ben diliyle konuşan insanları acimadan boğabilirim.

Aptalliğa tahammülü yitirdim.
7 ocak 2018 - ayşenur
- merhaba

8 ocak 2018 - beste
- merhaba nbr

9 ocak 2018 - fulya
- canım yazdım bir kaç kez ama niye cevap vermiyorsun?

10 ocak 2018 - gizem
- tanışalım mı bebek?

10 ocak akşamı:

bu kızlar kendini mal gibi satıyo yeaaaaa
satın alan olmayın da satanı da boşverin.
her ucuz malın bir alıcısı vardır abiler, ucuz mal kalitesiz maldır. kaliteli ürünler zaten kendini pazarlamaz reklam yapmaz.
Tercih meselesidir. Herkesin kendi hayatı. Kendini mal gibi görenlere dahi saygı duymak lazım.
bakıyorum da çirkinler toplanmış ehuegueeheu.
Kendileri için uygun piyasa hangisiyse oraya konuşlanmak kaydıyla kendi değerini oluşturan hem mal hemde satıcı pozisyonundaki kızlardır.

Turk kızlarının önemli bir kısmı bu ucuzluğun içine duşmektedirler. Bir tür değersizlik hissini ortadan kaldırmak adına kendilerini daha da değersizleştiren araçlar, yontemler vasıtasıyla aldatmaktan başka bir şey değildir.

Kişi eğer bir angus değilse Uzun vadede psikolojik açıdan daha yıkıcı ve tatminsizlik yaratacak bir kaçış yolu.
instagramın çalışma mekanizmasına hizmet eden kızlardır.

instagram bu kadar yoğun kullanıcı kitlesine karşı doğal olarak oldukça büyük bir gideri olması gereken kurum. Yani bünyesinde o kadar avukatından tut teknik işi yapana ,temsilcisine diğer elektronik masraflarına kadar gideri olan bir şirket. Peki uygulama da bedava peki bu uygulama nereden pazanıyor.

Tabi ki veri toplanması ve reklamdan.

O kadar iyi bir sosyal mühendislik var ki burada. Öyle bir sistem kurmuş ki instagram hem bu platforma dikkat çekmek ve insanları bağlamak için gerekli olan içerik üreticisi kullanıcı, kullanıcını da dolaylı yoldan içerik üreticisi oluyor.

Temel aldığı argüman ise rıza ve insanın temel ihtiyaçlarından olan onaylanma duygusu ayrıca platformun en büyük dayanağı olan rıza, popülerite olarak yerini alıyor. Yani instagram artık karşısına alternatifi olmayan doğal bir olgu olarak karşımıza çıktığından bütün içeriğini onaylıyoruz.

Kısacası kızlar kalçasını sallayıp hayatları boyunca hiç bir işe yaramayacak sahte bir prestij kazanırken, bir sürü cinsel açlık içinde olan abazayı kendine çekiyor , abazlar kızla tatmin olurken kız da kendisine gösterilen ilgiyle mutlu oluyor platformun bu yolla yaygınlaşmasıyla instagram da kar elde ediyor.

O ki bu sanal olanın gerçek olanın yerini alması gelecekte aşırı büyük problemlere yol açacaktır.
güncel Önemli Başlıklar