1. 1.
    ülkemin prim canavarı kezbanları ve üstteki uzun saçını eliyle yana tarayan mankafa ergenlerini derinden sarsan yenilik. artık beğeni sayıları görüntülenemeyecek. sadece paylaşanın kendisi görebilecek sabah okuduğumda aşırı mutlu oldum bu haberle. bu özellik umarım zorunlu hale gelir ve bir an önce ülkede hayata geçirilir. gençlik yandı yandı
    23 -2 ... karpuzreceli
  2. 2.
    iyi olmuş.
    10 ... fergu
  3. 3.
    ilgi orospularını üzecek haber. Günlük story sınırı da gelsin de kudurun.
    20 ... gethere
  4. 4.
    (bkz: blogger), (bkz: influencer) ve ünlülerin bittiği an. ego tatmini yerlerde olacak artık. daha da instagrama gelmem.
    ... solantium
  5. 5.
    Keşke takipçiler ve takipçi sayısı gizlenme özelliği de gelse. O zaman tadından yenmezdi.
    10 ... neflodi
  6. 6.
    çevremdeki bazı insanların sinir krizleri geçireceğini bildikçe heyecanlanıyorum sözlük.
    10 ... cinayet isleri bakani
  7. 7.
    beğeni sayısı az olacağından çekinip de instagram kullanamayanlar için düşünülmüş özellik. tabi bu bazıları için kötü olmuş. artık ss alıp atarlar şu kadar beğenim var diye.
    9 ... ates sacan bombom adam
  8. 8.
    insta kaşarı t*rk kızlarını üzen gelişmedir.
    7 -3 ... kivilive
  9. 9.
    Oh beeee. Sonunda salak sacma şeyleri gozumuze sokamazlar.

Bir de klasik şu yalan vardı; hikayede kalmasın dediniz buraya attim... iyi yaptin aq bak kuresel isinma bitti, enflasyon geriledi. Derdimiz yok gibi bir de bunların egosuyla uğraşıyoruz.

Edit: staklerlar rahatsız. Bebegim bu zaten normal bir durum değildi. Staklamak bir ruhsal durum bozuklugudur. Normale doneceksin. Bağımlılıktan kurtuluyorsun tabi ki elin ayağın titreyecek...
    12 -1 ... pelusbaby
  10. 10.
    beğeni meraklısı beyinsiz akrabalarımı dumura uygulatan eylem. hadi bakalım.
    2 ... eti cin baba