bugün

ülkemin prim canavarı kezbanları ve üstteki uzun saçını eliyle yana tarayan mankafa ergenlerini derinden sarsan yenilik. artık beğeni sayıları görüntülenemeyecek. sadece paylaşanın kendisi görebilecek sabah okuduğumda aşırı mutlu oldum bu haberle. bu özellik umarım zorunlu hale gelir ve bir an önce ülkede hayata geçirilir. gençlik yandı yandı
iyi olmuş.
ilgi orospularını üzecek haber. Günlük story sınırı da gelsin de kudurun.
(bkz: blogger), (bkz: influencer) ve ünlülerin bittiği an. ego tatmini yerlerde olacak artık. daha da instagrama gelmem.
çevremdeki bazı insanların sinir krizleri geçireceğini bildikçe heyecanlanıyorum sözlük.
insta kaşarı t*rk kızlarını üzen gelişmedir.
beğeni meraklısı beyinsiz akrabalarımı dumura uygulatan eylem. hadi bakalım.
Biliyorsunuz, Bu isin bir de piyasasi var. Begeni satan siteler var. O piyasaya ne olacak acaba, diye merak ettirmistir.
Beğenme sayısı için ekran fotosu atacak kezbanlara merhaba diyeceğiz birde photoshop yaparlar tam olur.
Nasıl stalk yapacağız? Nasıl beğenenlere tek tek bakıp hoşlandığımız beyin kimlerle flört ettiğini, fingirdediğini anlayacağız? Öğrendiğimiz kişilere feyk hesaplardan nasıl istek atıp sülalesine kadar didikleyeceğiz ha söyler misiniz?
Elim ayağım titriyor, olamaz böyle rezalet.
millet kendisine dogum günü iletisi atanlari paylasiyor, bunun da ekran görüntüsünü alir paylasir.

hayatimiz sekil!
iyi olmuş tez sürede gelsin.
Bence yarrak gibi ozellik ama Şimdiden beğeni sayısını ss alıp atacak olan malların aq.
Desenize yeni bir program için ticari fırsat doğdu. Beğeni için yaşayan asalak kitleyi çekmek için bir fırsat.
Lan ben de diyorum neden beğeni sayısı görülmüyor diye.
bundan sonra değişik primat türü ortaya çıkacak arkadaşlar şöyle ki,

insanlar bu sefer beğeni sayısının ss ini hikayelere koyacak. sonra bu özelliğe tepki gösterecekler. instagram da tarihe gömülmekten korkacak ve bu özelliği silecek. evet. maalesef durum böyle olacak. inşallah yanılırım.
ilgi bekleyenleri feci şekilde üzen haberdir.
Oh canıma değsinnnnn.
Hayırlı olsun gelmiştir.
benim de beklediğim özellik.
gelmediği takdirde sittin sene foto paylaşamam