bugün

ilginc ailelerdir.
Kız yeni nesil, evlenmiş, florya da oturan bir tip, 38 bin takipçisi var, mini etek giyip kocasinin kucağına oturup çok mutluyuz allahım allah mutluluğumuzu bozmasın amin diyor.

404 not found.

Tüm paylaşımlar böyle neredeyse keşfette rastladım bu kadına.
ilginçtir. artık nereleri takip edip beğenmişse keşfette böyle acayip şeyler çıkıyor *
benim bulunduğum ailedir. herkes birbirini beğeniyor ve egomuzu tatmin ediyoruz.
Bu ailelerde anne kişisi çocuk psikolojisinde doktorasını az önce yapmış da instagrama fotoğraf atmış kadar bilgilidir. Oyuncağından, mamasına, nasıl davranılacağına ve hatta yatağına dair öyle bilimsel şeyler yazar ki altına demek ki biz bu şekilde büyümediğimizden böyle olduk diye düşünürüz. Sonra bir bakarız fotoğrafın altında yatağın, oyuncağın, mamanın, lambanın, kitabın tık tık instagram adresleri etiketlenir.
Bazen parkta, sokakta, kafede, anneanne evinde fotoğraflar paylaşılır. Herkesin yüzünün gülmesi ve ışığın doğru yerden gelişine dikkat edilir. Herkes mutlu sanki bebek hiç huysuzluk yapmıyor, baba hiç sıkılmıyor ya da anne asla bakımsız olmuyormuş gibi gösterilir. Evler her zaman derli toplu, baba her zaman ailesiyle çok ilgili, anne her şeyin en iyisini bilir. Ama tüm fotoğraflardaki zoraki yapmacıklık buram buram kendini kat kat filtrelerin arasından gösterir.
Kadında babada çocukta aynı giyinirler kocalar genelde zorla poz verir kadınların mutluluktan ayaklari yere basmiyordur.

görsel

Çocuk da sevimsiz * .
--spoiler--

Nusretin bıyıksız hali degil mi o?

--spoiler--
görsel
görsel
görsel
görsel

Nolur bunu Türkler yapmasin çok siritiyor. O çocuğu begeni almak için dogurmuslar süs köpeği yerine koyuyorlar bu ne mk. 220k takipçileri var kusucam.
Başlığı okuyunca direkt bunlar gelmişti aklıma.
Tek normal çocuk, o da şimdilik.
Yazık günah.
Gizem zor eltisi Zeynep zor onlarda takip edilesi.
görsel
görsel
Zeynep zor
Poz vereceğiz diye çocuğun haline bak.
Mide bulandırıcı! Arkadaş insan götü kabak gibi çıkan karısını böyle teşhir eder mi ya allah aşkına hadi giyindi gezdiniz ettiniz ama kameraya götünü dönüp çektirdiği fotoğrafı neden umuma açık yayınlayıp ultra gavatlık yapıyorsunuz?

Çocukta süs köpeği niyetine fotoğraflara konu olmuş.
nedense hep böyle 'aşağılama' başlıkları, yazıları sayesinde haberdar oluyorum ben bu insanlardan. bu da kim oldukları ne yaptıklarıyla ilgilenmediğim, herhangi bir yerde rastladıysam da dikkatimi verecek, üstünde duracak kadar önemsemediğim anlamına geliyor. ve nedense bu insanları hep onları yerden yere çalan, aşağılayan, beğenmeyenler takip ediyor. açıktan açığa olmasa da...

kimseyi ilgilendirmeyen ailelerdir. yaşamları budur, doğruları budur. size bir zarar veriyorlar mı? bir kötülük ediyorlar mı? yoo. aile işte. aile deyince yegane sarsılmaz 'doğru'nun sizinki olduğunu kim söyledi ki?
hepsi birbirinden leş olan hesaplardır. acıyorum hepinize.
edit: uluda onlardan biri varmış lan. onlara bir sana iki amk.
Çocuklara üzüldüm başka bir şey değil. O çocuğun yanında öpüşüp sevişirseniz ilerde psikolojisi bozulup psikopat birisi olur çıkar. Lütfen böyle şeyleri aranızda yapın. Çocukların ahlakını bozmayın.
güncel Önemli Başlıklar