bugün

siz burada birbirinize küfrederken hayatın tadını çıkaran çocuklardır. helikopterle selfie çektiren mi dersin, köpeğiyle boğaz turu atan mı, klasik arabadan inen mi, fanteziden fanteziye koşan mı. pii. ağlıyorum şu an. evet.

http://www.dha.com.tr/dha...t=54737&page_number=1

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

o ne be?
görsel
zenginin malı züğürdün gb larını yormuş bu kez...

kardo işin mi yok acaba?
hayatı sorgulatır.
allah daha çok versin, bize ne.
Çok tatlılar. Şaka lan şaka. Evet.
kalan insanlarda sözde para kazanmak için bu adamlarin şirketine giriyor calisiyor. aslinda onlari dahada zengin ediyoruz iste.
Benim kadar zengin ve türk değillerdir. Yakışıklı da değiller. E bildiğin ezikler.
Vatan borcu denilen bir bok varsa vatana bizden 99999999999999999999 kat daha borçlu olması gereken çocuklardır, sefasını süren cefasına katlansın amk siz daha salak salak vatanperverlik oynayın millet am üstünde göt sikiyo.
sınıfsal olarak ülkenin %98inden farklı çocuklardır. servetin kaynağı hırsızlıktır. fazla mal haramsız, çok laf yalansız olmaz.
sizi gidi servet düşmanlarını ortaya çıkarmıştır.

peygamberimiz ''ticaret yapın'' demiştir. sünnetine uyanları neden yuhalıyorsunuz.
(bkz: adamlar çalışmıyor ama kazanıyor) kime ne.

edit: ulan şerefsizler, kazanan yeşil sermaye olmayınca nasıl zorunuza gidiyor değil mi. bunlardan birkaçı takkeli sakallı, türbanlı din tüccarı olsa ayakta alkışlarsınız. diyecek laf bulamıyorum. hüloğğ.
babalarının,amcalarının birilerinin parası var bu çocuklarda harcıyo çılgınca,bunların herhangi bir sorunu yok bizde böyle zengin olsak bizde takılırdık böyle.
yediğini, ictigini, gittiği yeri hunharca afişe edenlere dert olmuştur.
bu resmen cekememezliktir, kiskancliktir.
hayir, yapilani savunmuyorum. bana gore özel yasama dair bütün paylasimlar saçma ve gereksiz. ama gösteriş kültürü ve ilgi budalaligi toplumun icine bu kadar nüfuz etmişken sanki bi bunlar marjinal diye zengin düşmani ve ahlak mümessili kesilmek te çok doğru ve tutarli değil.
yahu onlar da öyle bir dünyada yasiyor kardeşim. zaten kendi capindakilere yapiyolar o paylasimlari da.. sanane!
içerisinde benimde fotoğrafım bulunduğu için silinmesi gereken başlık. dava açarım.

not: Türk kızına whatsapp tan fotoğraf atarsan sonun böyle olur işte, lanet olsun adamım.
para var huzur var hesabi.
Hayat onlara güzel. evet.
oha lan 2. resim bizim sitede çekilmiş mk.
bir dan bilzerian değildirler.
para var huzur var çocuklarıdır.
ne yapacaklardı sen kınayacaksın diye parası olan yaşamayacak mı. bu dünya denen yerin kanunu bu zenginler yaşar fakirler izler.
fakirle zenginin arasının iyice açıldığını gösteren fotoğraflardır.
Ülkedeki gelir düzensizliğini gösteren (bkz: intagram) hesaplarıdır .
https://www.instagram.com/luxlifesturkey/
burda instagram hesabından kendini paylaşması için sayfa yöneticilerine fotolarını atan kekolar var. bi insan gerçekten eğer zengin ve sonradan görme değilse zaten orda burda şov yapmasına gerek yoktur yapmaz da, ama öyle dızolar var ki buralara emanet arabalarla çakma kıyafetlerle ayakkabılarla foto atıp piyasa yapıp kız ayıklamaya çalışırlar, birçoğu da başarılı oluyor hayret.
şöyle kısa bir gezindim, birçoğunda nargileci keko tipi var.
(bkz: Ekşi den çalıp Uludağ da başlık açmak)
çalmak derken?
1. ben başlık açmadım sadece başlım canlandırdım.
2. olarak da burda göreceğiniz üzere bu başlık önce burada 8 ocak 2015 tarihinde öğlen 12:38 saatinde açılmış, aynı başlık da aynı tarihte öğleden sonra 13:56 saatinde açılmış.
https://eksisozluk.com/entry/48248876

arz ederim.
Napalim ak oturup ağlayak mı? Adamlar bu hayatı yaşıyor.
Parası olan kral bu alemde. Ok.