bugün

an itibariyle trt 3'te recep tayyip erdoğan tarafından verilen resitali izleyebilirsiniz. "adam sanatçı vallahi"..
ustalık isteyen biz meziyettir.
profesyonel yalancıların kızarıp bozarmadan kolaylıkla yaptığıdır.
bu işin kompetanı olmaktır.
(bkz: söylüyor efendim durduramıyoruz)
her yiğidin harcı değildir,genlerle alakalı olmasıda muhtemel bir durumdur.
bazıları için gayet kolaydır zira bu bazıları dedğimiz kişiler bu davranışı alışkanlık haline getirmişlerdir.
g*t ister. her yigidin harcı degildir.
8 yıldır tayyip ve akp'nin yaptığı eylemlerdir.
son olarak bu zincire taraf katılmıştır darbe palavraları ile.
davranış bilimleri, beden dili ve insan psikolojisi üzerine deneyim edinmiş insanların su sakız çiğnemesi kadar basit birşey.
seni seviyorum sözünün erkekler tarafından söylenmesiyle oluşan durumdur.
yalan söyledikten sonra göze baksan ne olur kıça baksan ne olur sorunsalı. yalan söyleyebilme yeteneğin varsa her yere bakıp söylenebilir.
diğer adıyla karşındakinin mallığından yararlanmak.
siyasetçidir.
kıçına bakarak gerçeği söylemekten daha az tehlikeli olan durumdur..
aslında sanılandan basittir. yalan söylemenin temel prensibidir bi nevi. bi insanın söylediği bi yalana inanılması için, o insanın kendi yalanına* inanması gerekir gerçeğine dayanır.

(bkz: evde denemeyiniz)

(bkz: yalancı mıyım neyim lan)
(bkz: mitomani)
söylenenin yalan olduğu anlaşılmasın isteniyorsa, yapılması en mantıklı olaydır göz teması. göz kaçırmalar, gözü kapatıp konuşmalar, bas bas bağırırlar yalan söylendiğini.
yalan söyleyeni köşeye sıkıştırıp götüm götüm göt edilesi insanlardır.
-
-
kız, arkdaşlarıyla takılmıştır.
sevgilisi ''ne yaptın bugün?'' dediğinde,
'' işte okula gittim. geldim evdeyim şimdi.'' demiştir.
erkek ekler; '' tekrar soruyorum. bugün ne yaptın!''
kız tam göt olmuştur. başını aşağıya eğer. kekelemeye başlar. sıvaya sıvaya açıklamaya çalışır.
erkek böyle bir yalancıyı çoktan kapının önüne koyar.. *
akabinde yalan söyleyen kişinin ufaktan gülmeleri belirir.
günahtır.
bir amatör için yalan söyleme şekilleri arasında en tehlikeli ve zor olanıdır. yapılacak en ufak tekleme, gözün bir saniye olsun başka bir yöne kayması, yalanı söylemeye devam ederken zorlandığımız hissini uyandıracak olan eli çeneye, saça, başa, kıça götürmek gibi hataların yapılmaması gerekir. tabi bazen kızarmak, terlemek gibi elde olmayan fiziki faktörler de vardır. bunların üstesinden gelmek ise yalanı söylenin tecrübesine kalmıştır.

(bkz: işin orospusu olmak)

edit: ufak bir eklenti
kazanılan tecrübeden sonra hiçte zor olmayan profesyonel bir eylemdir.
yalan söyleme davranışını alışkanlık haline getiren ve kendine yapılınca da köpüren kişinin sık sık yaptığı eylemdir.
bu işte kaşarlık önemlidir. tecrübeye dayalı bir sistemi vardır asla öğretilmez.
göze bakarak yalan söyleyene mi yoksa gözünün içine bakılıp yalan söylenene mi yazık diye düşündüren hadise.
siz hiç deli gibi sevdiğiniz birinin gözünün içine baka baka seni sevmiyorum dediniz mi?
güncel Önemli Başlıklar