bugün

etrafımda bolca var bunlardan bende dahilim hoş ben 22 sinde 27 gösteriyorum ama, şimdi şu konuya gelince çevrede artık çokça görüyorum ekseri 25 ini geçenler genelde çöküyor (yaşlanmak anlamında) soruyorum kaç yaşındasın diye 27 diyor ama 40 resmen tipi, demekki hayat 25 26 yaşlarında değişiyor usta, demekki hayat ondan sonra koymaya başlıyor.
hayat bir koyunca iyi koyuyor. Yaşına başına bakmıYOR. Bir de bakmıssin ki...
işsizliktendir.
dogrudur dogru. Hayat planlamasi agir basiyor yasamak tad vermiyor belli bir sure. Hangi baltaya sap olucam diye dusunmekten yipraniyor insan.
(bkz: başıbüyük)
çeyrek asır olmaktanse demek se.
3 kuruşa it gibi çalışıyordur ya da o bile yoktur da ondan. parası olanlar 40ından sonra da gençleşiyor.

bak hülya avşar a kadın 15 yıl öncesinden daha genç, mehmed ali birand çocukluğumdan beri aynı yaşlarda takılı kaldı, ali kırca...vs

seda sayan mesela o 20 yıl öncesinden bile genç gösteriyor, kibariye bile gençleşti lan. halen daha televole de spikerlik yapıyor olsaydı acun'un kafasında saç kalmışmıydı acaba şu an?

15 sene önce pavyon karısı gibi gezen 20lik mankenler şimdi 40larına merdiven dayadılar ama 15 yıl öncesinden daha çok genç kıza benziyorlar.

parası olan 25inden sonra gençleşirken gariban daha 25 e gelmeden döküyor saçı başı demek daha doğru olur sanıyorum.

plastik cerrahların hakkını yemeyelim.
özellikle kızlarda bu durum açıkça belli eder kendini 25 yaşından sonra hızlı bir çöküntü başlar kızlarda, mesela yüzleri uzar, kırışıklıkları artar.