bugün

arabadır. istanbul trafiğinde büyük pişmanlık sebebi benim için.
(bkz: casper laptop)
mp5 çalar diye birşey vardı işte odur.
ilk okuldayken bir arkadaşımda görüp özenmiştim , müzik , video oynatır . fotoğraf çekerdi , oyunları bile vardı. ne uğraşmıştım almak için bee... aldığım ilk günler de soğudum
o kadar da büyük birşey değildi ona sahip olmak . daha arkadaşlarıma göstermeden telef ettim cihazı ... şöyle ki , onu aldığım ilk haftaydı
tuvalete gideyim dedim , bilirsiniz bu alaturka tuvaletleri , tam eğildim o malum pozisyonda cebimden kaymasın mı ! deliğin içinde o bana baktı ben ona , öylece kaldı ,
dünya başıma yıkıldı resmen,hatırladım duygulandım yine sözlük.
neyse işte budur aldıktan sonra pişman olduğum .
akıllı telefon. ortamlarda iki çift muhabbet edemez olduk aq.
test kitabı. lanet olası sinavlar.
Prezervatif.
Çin yada Kore malı android telefon almak insanı çileden çıkartır ayrıca yaydıkları derin radyasyon ile gebertir.
Telefon.
Bas gitar , bilgisayar.

Her boktan sıkıldığım için bas gitar bir hafta takıldım.
Bilgisayar da ikinci el aldığım için bok gibi.
Saçma sapan hangi kafayla alindigi bilinmeyen atletimsiler.
makarneks.
Küçük kardeşime oyuncak mikrofon.
nahoş kitap. 20 lira boru mu ?
Üç yüz liraya aldığım laptop. Üç gün içinde bozuldu. Niye öyle oldu anlamadım. Gitti o kadar para. Hâlâ toparlanamadım o kayıptan sonra.
(bkz: dayz)

walking dead'ın gazının ta ben.
Ps3, hayir amk bin lira verdim bide. Ustune koysana 300 lira daha, alsana ps4. fifa15'i nası camur gibi makinada oynicam simdi ben.
iphone. günahım kadar sevmiyorum seni. seni görünce tüylerim diken diken oluyor. zaten mac de sevmem ama seni daha çok sevmiyorum ibne.
(bkz: bruno)
nefes almakta zorluk çektiğim için aldığım deniz suyu spreyi o kadar para vermeme rağmen hiç bir işe yaramadı. olan paraya oldu yani.
Erdoğan Teziç anayasa hukuku kitabı.
Adam sanki kırk yıllık hukukçulara yazmış kitabı amk. Şurda hukuk 1 e yeni başlamışız zaten.
(bkz: lig tv)

Amk yıllardır o ek paketi ister misiniz. Sikiş sokuş kanalı verelim mi?

Lanet olsun size bulaştığım güne.
A 101 den aldığım piliç kebab. Lanet olsun aldığım güne mide fesatı geçiriyordum az kalsın.