bugün

laf anlatamamak.
aynı hataları tekrar yapmak. yeniden başlamak zor oluyor, seneler geçtikçe insan o motivasyonu bulmakta zorlanıyor.
belirsizlik.
Her sabah 4:50’de alarm çalması. Bayram, seyran, Cumartesi ya da Pazar demeden her sabah. insanı daha çok yoran, daha çok bitiren başka bir şey daha yok. Emin olun her sabah ölmek daha az acı verirdi.
Eğer tek gerçek düşmanının ne olduğunu anlayabildiyse insan, çok yorucu bir sürecin içine girmiş demektir.
Değer bilmeyen insanlar için tüm fedakarlıkları yapmak ve yine de hiçbir şekilde değer görememek yoruyor insanı.
çok yatınca yoruluyom ama çok oturmakta yoruyo. arasını bulamadım daha.
insan, insan, insan.
Emek ve zaman harcanan kişiler..
Belirsizlik olabilirdir.
Bana göre Belirsizlik, umut gibi şeylerdir..
Kendisidir.
Tamamen, her şeyiyle kendisi.
Herşey efenim herşey.
Beni en çok eşimin ailesi yoruyor. Görümcemin ikiz bebekleriyle gelmesi tüm düzenimi alt üst ediyor. Bugün küstüm görümceme. Oğlum küfür etmiş çocuğa 10 kere "terbiyesiz" dedi. Duymazdan gelmeye çalışın bir çocuğa "terbiyesiz, yaramaz" demek hiç iyi değilmiş, dedim kibarca. Cevaben dediki "kocaman çocuk oldu terbiyesiz işte terbiyesiz!" Ya sabır!
Yeni 6 yaşına girdi. Söylediği küfürlerin anlamını bile bilmiyor. Çocuğu almışlar karşılarına baskı yapıyorlardı. Bir yerden bir para gelse de kurtulsam bu insanlardan. Oğlumu uzakta büyütebilsem. Gerçekten bu cehaletle baş edebilmenin bir yolu yok!
Bir diğer insandır.
Kendini haddinden üstte gören insanlar. Hepsi ölmeli.
Depresyon olabiliyor. 19 senedir yaşayan biri olarak hayatı nasıl kötü etkileyebileceğini biliyorum. Hala kurtulamadım.
Orospu evlatları.
(bkz: reverse cowgirl)
Pozisyonu.
(bkz: saudade)

Zamanla insanı içten içe yer bitirir bu durum.
Tüm dünya/ insanın kendisi.

Hassas bi kalp için küçük şeyler büyüyebilir, küçük tartışmalar oldukça can yakabilir.
haberlerde izlenen insanlık dışı olaylar.
Limana(hedefe) varıp varamayacağını bilmediğin bir denizde kürek çekip durmak ve belirsizlik girdabı, evet.
(bkz: hastalık).

Rabbim herkese şifa versin.
Kanser. Bir senedir annemin kanser tedavisi ile uğraşıyoruz. O kadar yorucu ki. Özofagus malign neoplazmi 4. Evre. Yemek borusunda kitle var. Oldukça büyük. Ve en kötüsü aorta bitişik. Yani şu malum hayatî atardamar. O yüzden ameliyat ölüm demekmiş. Ağızdan beslenemiyor diye ince bağırsaktan jejunostomi taktılar. Oradan iki saatte bir enjektörle mama veriyoruz. Kemoterapi devam ediyor. Küçük küçük iyileşmeler var, bizi ümitlendiriyor. Allahım inş her şey daha da iyi olacak. Çok zor bir hastalık bu çok yorucu ruhen bedenen çökertiyor...

Dua ederseniz sevinirim.

He bu arada burada yok iş yerindeki toksik insanlar yok şu bu diye entry girenler başınıza böyle bir şey geldiğinde onların hiçbiri sikinizde bile olmuyor. Ne kadar boktan dertleriniz olduğunu umarım anlamazsınız.
güncel Önemli Başlıklar