1. 1.
  ilk bakışta herşeyin güllük gülistanlık olacağı düşünülen dünyadır. çünkü insan tabiatın ddüzennini bozmaktadır. fakat kazın ayağı öyle değildir. insan aynı zamanda doğanın parçası olduğundan eksikliği düzeni etkleyecktir. hatta insan olmasa güllük gülistanlık lafı bile olmayacaktı. zaten her şey en mükemmel biçim.mde yaratılmış
  1 ... asi
 2. 2.
  tanrı o zaman da bizi ya bir bitkinin içinde ya da bir hayvanın içinde yaşatırdı muhtemelen.
  ... alone with everybody
 3. 3.
  adamlar düşünmüş, taşınmış, acaba böyle bir durumda gezegenimiz nasıl olurdu demiş. sonucunda da hoş, fantastik ve bir o kadar da ürkütücü resimler çıkarmışlar ortaya.

  http://www.milliyet.com.t...aleriStart&ver=543540
  ... erdinaryus professor
 4. 4.
  diğer gezegenleri "yoksa bize mi taşınıyorlar lan bunlar?" diye endişelendirecek hal.
  3 ... filozofil
 5. 5.
  i am legend in film değil gerçek olduğu bir dünya düşünün, ha işte o. ayrıca bu fotoları hangi adam çizdiyse maşallah ne hayalgücü varmış elemanda.
  1 ... coolgoose
 6. 6.
  erkeksiz bir dünya hayalinden daha mantıklı bir hayal. en azından insan gelmeden önce çok daha güzel bir dünya vardı ortada.
  1 ... okutturan
 7. 7.
  Dünya acımasız bir yerdir. insan doğasına aykırı bir şey yapmıyor.

  Her canlı hayatta kalmak için diğerini öldürür ve bunu yaparken de elinde olanları kullanır. insanın ise elinde çok büyük bir güç olan zeka faktörü var. Ve bunu kullanarak hayatta kalmak için her şeyi yapıyor ve bunu yaparken bir çok canlıya da zarar veriyor.

  Peki soyu bundan önce tükenen canlılar ? Onlar nasıl bitti ? Hayata tutunamadıkları ve diğer canlıların gazabına uğradıkları için. insan hayvani iç güdülerle yaşar tek farkı düşünebilmesidir.

  insanı çok farklı bir varlık olarak görmeyin bence. Doğal içgüdülerini aşmış olan insan sayısı bu evrene gelmiş geçmiş insanlar arasında bile oldukça sayılıdır. Bakın şu an dünya üzerindeki değil dünya üzerinde gelmiş geçmiş tüm insanlar içerisinde azdır.
  3 ... keyfkahyasi