bugün

samimi ve içten, buna hayatında her an şahit olmuş biri olarak diyorum ki müslümallardır. müslümallar o kadar boktan insanlar ki, o kadar boktan, o kadar kakaya benziyorlar ki eşekler bile aralarında yaşamak istemez. alevi, hristiyan bu maymunumsuların içinde kendisini cehennemde hisseder. dünyaya da hiçbir yararları yok zaten, zarardan başka. zerre kadar sevmiyorum müslümalları. tabii 1.5 milyar müslümal içinde iki üç tane dindar, kendi halinde, barışçıl müslüman olanlara sözüm yok. ama çoğunluğun dünyaya zarardan başka bir boka yaradığı yok. allah onların varlıklarıyla dünyayı sınıyor... *
müslümallara yeryüzünde benzeyen topluluklar var. gerçekten var. hindu, tecavüzcü, dinci yobazlar... hiçbir farkları yok. ama en azından o faydasız, pis, tembel hindistanlıların az da olsa dünyaya bir yararı var yani.
ben atesitlerin içinde yaşamak istemezdim kesinlikle. yüce bir yaratıcıdan korkuları olmayan kişilerden her türlü insani kötülüğü bekleyebilirsin.
(bkz: lut kavmi)
Ulan düşüncesi bile kötü. Rabbim korumuş. Helak olmak falan birşey değil de. Ya öncesi?