bugün

yargılanmaktan korkan insanların maskeler takmasıdır. bunun üç,dört hatta beş yüzlüsü de mevcuttur. edebiyat bu tipleri yazmaktan bıkmaz çünkü insan olduğu müddetçe ikiyüz hep olacaktır.

yeraltından notlar
düşüş
tutunamayanlar
Bi kaç gün önce arkadaşım 1 başka bi arkadaşım 2 hakkında "dedikoducunun önde gideni o, sakın özel bi şeyini söyleme. Hiç sağlam ayakkabı değil." demişti.

Dün bu sağlam ayakkabı olmadığı söylenen de yanıma gelip arkadaşım 1 için "ya nasıl katlanıyosun, hiç mi bunalmıyosun, allah sabır versin. Hiç hazzetmiyorum ben ondan." dedi.

Ben yoo iyi çocuk aslında, benim burdaki ilk arkadaşlarımdan demeye kalmadan arkadaşım 1 geldi.

Bu arkadaşım 1 ve arkadaşım 2 o kadar güzel muhabbet ettiler ki sözlük, kırk yıllık dost gibi.

Insan gerçekten hayret ediyor.

Yaşasın observer olmak!
Ikiyüzlü değil, 738229272739404973739303x2 yüzlü olduklarını sanıyordum. Aydınlattiğin için teşekkürler bebito.
hele o her insanla arasını iyi tutmaya çalışan tip vardır ya, o ne sinsidir. ona iyi buna iyi. bir insan tarafını belli edecek kardeşim.
bu başlıkta bir arkadaşım ekolü patlama yaşayacak.

(bkz: bir arkadaşım ekolü)
ne yani hepiniz olduğu gibi görünüp, göründüğü gibi olanlardan mısınız? hepimiz iki yüzlüyüz dostlar. biri gerçek bizi temsil ederken diğeri sokakta insanlara gösterdiğimiz normal insan yüzü. sizin bahsettiğiniz üçüncü, dördüncü yüze sahip insanlar.
güncel Önemli Başlıklar