bugün

çevrenizde gördüğünüz insanların yapmakta veya yapmamakta gereksizce kendilerini övdükleri şeylerdir.

not: başlık açılırken onedio.com adlı siteden esinlenilmiştir.

çayı şekersiz içmek, dizi izlememek örnek verilebilir.
"dün hiç uyumadim"

bende sık sık kullanırım bunu.
Hastalıkları. En çoktan beyin rahatsızlıkları piyasa yapar.

Karaciğer gitti benim. Keseyi zaten aldılar.
Benimde böbreen biri yok.
Hem de ne . Ben iki ay komada kaldım komada. Kafa falan hep gitti. Allaa şükür iyiyim şu an.
şu kişi bana çıkma teklif etti, reddettim gibilerinden şeylerdir.
kendini üstün zekalı gibi tanıtma çalışmaları. ben bu sınavı hiç çalışmadan geçtim gibi.
ırklarıdır kesinlikle.
borcu olup övünen;
kanka suraya bu kadar borcum var buraya bu kadar borcum var.

arabası az yakanlar için;
hocam bi araba aldım hiç yakmıyo meret, kokluyo resmen. o kadar övünür ki sanırsız arabayı kendisi tasarlayıp üretmiş.
organlarıyla da övünürler.
oglunun universite sinavindaki basarisi. kac yil olmus babam hala ovunuyor...
online oyunlardaki 99999 levele erişmiş karakter. lan totoş o senin nasıl bir asosyal olduğunun belgeli kanıtı aslında..
kan grupları.

0 Rh+ im oğlum ben vb tripleri çok olur *
ırkları, cinsiyetleri ve paraları.
övünülen tek şey dışında hepsi manasızdır. gelip geçici, kendimizle birlikte başkalarını da kandırdığımız yanılgılar aslında hepsi.

yalnızca evlat hariç. insan varlığına sebep olduğu böyle mucizevi bir şeyden gurur duyar, övünür. hakkıdır da.
kendileridir.
çakma sarışınların "sarışın olmak bi ayrıcalıktır " sözü ile övünmesidir.
güzellikleri ve ırkları.
ben de solağım demeleri. aman ne garip.
tam olarak bunlardır http://www.youtube.com/watch?v=v5rj4VvCsX4
ayyu benim kizim turizm isletmeyi kazandi afyon universitesi ayy gelecegi cok iyi is hayati cok iyi ayyy gorsen ilk tercihte kazandi yuksek puan aldi.
saf ayagina yatmis sekilde dinlerim cunku kizi sinavsiz bir gecis yapmistir myo'ya bide yuksek puan aldi demesi yok mu. kafasini duvara surtesim geldi.
cebindeki paraları.
soysuzluğu, hümanist götverenliği.
ırklarıdır.
herhangi bir insandan ırkı farklı diye onun kendisinden aşağı olduğunu düşünmesidir. en tehlikeli boş övünmedir.
(bkz: faşizm)
Kendini bilememeleridir. Hadsizlikleridir.
Doğuştan kazanılmış özellikleri. Çünkü bunlarda zerre emeği, gram payı yok.
saçı başı güzelliği faniliğin getirdiği ve elbet ki götüreceği bir çok şey sahip olup olmadıgına daha dogrusu sahibi olup olmadığına bakan çok yok BENiM lafına odaklıyız sonumuz hayr ola...
güncel Önemli Başlıklar