1. 1.
  Bu aralar istediğim hadise. Hatta dünya 1 saatliğine dursun isterdim. Gecenin olmuş kaçı hala bana "şu işle ilgili ne yapabiliriz?"diye mesaj geliyor. Ya da konuşmak istemediğim kişi sürekli iltifatlar yağdırarak her saat başı mesaj atıyor. Kimseyi kırmamaya çalışmakta bir yere kadar değil mi?
  6 -1 ... vasilissa
 2. 2.
  insanımsıLar onlar. Yoksa insan Olsalar literatürdeki tüm kelimeler onların!
  4 -1 ... bellamoon
 3. 3.
  Çevrende seni hiç anlamayan, sürekli dalgaya vuran ciddi hiçbir konuya gelemeyen kişilerin olduğu zamanlarda insanın içinde oluşan ve belli bir zaman yapması gereken bir şeydir.
  ... santiyedekaybolanmuhendis
 4. 4.
  Yarım şişe vodkayı bir iç, bak nasıl şakır şakır konuşuyorsun.
  4 ... n dakota
 5. 5.
  Böyle durumlarda oğuz atay okumayı pek doğru bulmuyorum ben nedense. Kötü bir yazar olduğundan değil aksine çok severek okuduğum bir yazar ama lafı uzatmamak adına tutunamayanlar eserini okuyanlar anlar ne demek istediğimi.
  ... cilginhobbit
 6. 6.
  Tüm gün ders anlatıp bir de nöbetçi olduğum günler tam olarak öyle oluyorum. Çenem ağrıyor. Telefonları açmıyorum. Hayattan soğuyorum.
  1 ... entry de mi girmiyagh
 7. 7.
  O sırada herkesin bunu biliyormuş gibi sizinle daha fazla ilgilenmesi.
  3 ... katzee
 8. 8.
  bazı kişiler hariç, en yakınımdakilerle dahi konuşmak istemiyorum.
  1 ... heryergri
 9. 9.
  gereksiz ruh halidir. bende sizin gibi melankolik takıldım bir süre. sonra dedim ki bu ne malca triplerdir amına koyim. artık polo yaka giyen bıyıklı dayılar gibi muhabbete giriyorum. insan gibi yaklaşırsanız kimse sizi terslemezlerde. içinize atınca sivilce yapıyor.
  1 -1 ... kurenai
 10. 10.
  Son zamanlarda çok sık başıma gelen olaydır. Önceden daha sabırlı bir insandım sanırım. Tahammül seviyemin azalmış olmasından mütevellit, konuşma isteğimde de bir azalma söz konusu. Şimdi o kadar şeyi kim anlatacak ya? Boşver!
  ... ateskadehi