1. 1.
    Bu aralar istediğim hadise. Hatta dünya 1 saatliğine dursun isterdim. Gecenin olmuş kaçı hala bana "şu işle ilgili ne yapabiliriz?"diye mesaj geliyor. Ya da konuşmak istemediğim kişi sürekli iltifatlar yağdırarak her saat başı mesaj atıyor. Kimseyi kırmamaya çalışmakta bir yere kadar değil mi?
    6 -1 ... ojeli hatun
  2. 2.
    ağır depresyon belirtilerinden biridir.
    bir insanın kalbini en çok yine kendi kırar mı ?
    e haliyle insanlarla değil de kendimle konuşmak istemiyorum ben. onu napıcaz ?
    6 ... veronica mars
  3. 3.
    izolasyona neden olmadigi sürece gayet dogal olandir. arada yalniz kalma istegi gayet sagliklidir. ama gel gör ki ben kendimle bas basa kalmamak icin elimden geleni yapiyorum. ama artik yalnizken de yalniz degilim. nasil mi? (bkz: oğuz atay) var (bkz: behzat ç) amirim var. bu sartlar altinda nasil yalniz olabilirim.
    2 ... delininsesi
  4. 4.
    insanımsıLar onlar. Yoksa insan Olsalar literatürdeki tüm kelimeler onların!
    4 -1 ... bellamoon
  5. 5.
    Çevrende seni hiç anlamayan, sürekli dalgaya vuran ciddi hiçbir konuya gelemeyen kişilerin olduğu zamanlarda insanın içinde oluşan ve belli bir zaman yapması gereken bir şeydir.
    ... santiyedekaybolanmuhendis
  6. 6.
    Yarım şişe vodkayı bir iç, bak nasıl şakır şakır konuşuyorsun.
    4 ... n dakota
  7. 7.
    Böyle durumlarda oğuz atay okumayı pek doğru bulmuyorum ben nedense. Kötü bir yazar olduğundan değil aksine çok severek okuduğum bir yazar ama lafı uzatmamak adına tutunamayanlar eserini okuyanlar anlar ne demek istediğimi.
    ... cilginhobbit
  8. 8.
    (bkz: bu kamille mi uğraşıcam ya)

En doğal haktır.
    2 -1 ... hicerledim
  9. 9.
    Tüm gün ders anlatıp bir de nöbetçi olduğum günler tam olarak öyle oluyorum. Çenem ağrıyor. Telefonları açmıyorum. Hayattan soğuyorum.
    1 ... entry de mi girmiyagh
  10. 10.
    O sırada herkesin bunu biliyormuş gibi sizinle daha fazla ilgilenmesi.
    3 ... katzee