1. 1.
  kalabalık bir ortama girince herkesin bir şekilde birbirleriyle sohbet etmesine karşın sessiz ve dinleyici konumda kalmak durumudur. insanlar bu kadar konuşacak şeyi nereden buluyor diye hayretler içinde izlemektir.
  9 ... sodomlu
 2. 2.
  beraber geçirilen vakit uzadıkça baş gösteren durum.
  1 ... ozgunvarlik
 3. 3.
  Zeki olmaktan kaynaklıdır. Doktor, avukat gibi insanlarla karıştırmayın zeki insanları. Zeki insan ne avukattır ne doktor. Olsa olsa topluma göre zekidir onlar.
  4 -1 ... prensest
 4. 4.
  Depresyon veya asosyallik belirtisi.
  2 -2 ... realdeal
 5. 5.
  Yeni tastıysak vıdı vıdı basının etini yemek istemem. Yıllardır tanısıyorsak basının etini kemiğini iliğini herseyini kuruturum.
  ... feministmiyimneyim
 6. 6.
  Bazen benim de yaşadığım durum. Ben o tip ortamların müdavimleri konuşabilecekleri konular biriktiriyo diye düşünüyorum. Sırf muhabbeti olsun diye farklı spor dallarını takip eden insanlar tanıyorum.

  baktığın zaman bi iki gün öncesine kadar herkesin dilinde ali koç aziz yıldırım muhabbeti vardı. Ofsaytı anlatamayacak adam fenerin başkanlık seçimi için kavga ediyor. Bana kalırsa twitter'dan alınan emanet aklın marifeti o yüzden fazla kasmamak lazım konuşabilecek konu bulamadığın ortama ait değilsindir diye düşünüyorum..
  1 ... sherl0ck
 7. 7.
  bazen araya mesafe koyulan insanlarla olan durum.
  bazense çok büyük anlam ifade insanlarla olur ki kelimelere gerek olmadığının kanıtıdır o an için.
  ... notalivingsoul
 8. 8.
  Yalnızlığa alışmak diye bir durum var. Arkadaşlarımla güzel bir geçirsem, o gün çok eğlensem de içimde daima odama gitmek, yalnız kalmak arzusu oluyor. Bazen 1 ay kimseyle konuşmuyorum ve ilk defa bir arkadaşla konuştuğumda karşımdakinin yüzüne, mimiklerine ve gözlerine baktığımda; sanki ilk çağda ateşi ilk defa gören biri gibi şaşırıyorum, zaman yavaşlıyor; onun tepkilerine ne tepki vermem gerektiğini düşünüyorum.
  1 ... kestenhane
 9. 9.
  artık insanlar çıkarları için yaklaşıyorlar. sen ne kadar içtende olsan bu böyle.
  ... asktandirkadin
 10. 10.
  Bazen iyi bir dinleyici olmak boş konuşmaktan daha iyidir.
  ... 88 s