1. 1.
  bildiğin eziktir. kendisinden aşağı olanlara türlü hakaret ve hor davranıştan sakınmayan, bu vesile ile iktidarını yücelttiğini zanneden ama insanlar gözünde sadece ve sadece komplekslerini sergilediği düşünülen kişidir. bu kişiler her yerde kendini gösterir, yemeği getirirken ufak bir hata yapan garsonun müşteri yada işini yaparken bir talihsizliğe kurban giden bir memurun üstü tarafından hakarete maruz kalması tipik örnekleridir.
  ... steve
 2. 2.
  (bkz: burhan altıntop)
  1 ... gravisky
 3. 3.
  insanlara bagirmaktan cok kendi sesini duymakla tatmin olanlardir.. kendi varliklarindan haberdar olurlar boylece.. acinilasidir..
  ... nevergonnabe..
 4. 4.
  Bağrınca diğer insana karşı üstünlük sağladığını zanneder, onu ezdiğini zanneder.
  ... suran
 5. 5.
  bu insanlar ya kendilerinden aşırı emin görünürler ya da tam tersi endişe içerisinde oldukları hareketlerinden bariz bir şekilde anlaşılır. yanlarında daima en yakın arkadaş kisvesi altında ya çok efendi, saf ya da ağzı var dili yok diye tabir edilen türden(bir başka ezik insan modeli)bir insan dolandırırlar. yanlarındaki tek arkadaş olmalarına rağmen bu insanları da toplum içinde azarlayıp küçük düşürmekten geri kalmazlar. bu tarz insanlara hadlerini bildirmek çok kolaydır. çok çabuk yara alırlar çünkü zaten yaralıdırlar. fakat meydan okunduğunda sevyesizleşip, çirkinleşip, belden aşağıya oynadıklarından dolayı insanların bir kısmı bunlardan çekinir, bir kısmı bulaşmak istemez, bir kısmı da gülüp geçer. dolayısıyla bu insanlar içlerindeki cehennem azabıyla alemin kralı şeklinde ortalıkta dolanmaya devam ederler, ta ki karşılarına bir babayiğit çıkıncaya dek...
  ... edelweiss
 6. 6.
  insanları öfke duvarı gibi kullanarak, kendi benliğini kanıtlamaya çalışan insanımsı tip
  ... harvester of sorrow
 7. 7.
  askerlik yaparken çok karşılaşırsınız bu tiplerle.
  ... balsikeste baysungur
 8. 8.
  "çıkışta görüşürüz" ile biter.
  ... kelly