1. 1.
    bu insanlar benden az uzakta dursun, bu ateyiz ve kemalist putcularin ortaminda bir ara takildiğimdan az bıkmadım, eved..
    2 -7 ... ikinci nesil yazar
  2. 2.
    Çomarın birinin kalbini kırmış insandır.
    6 -3 ... dinsiz kitapsiz kafir
  3. 3.
    diyene değil dedirtene çemkirilmesi gereken mevzudur. ülkede binlerce farklı görüşten farklı düşünceden farklı yaşam biçiminden insan varken neden belli bir kesime bu yakıştırma yapılıyor acaba ?
    6 -3 ... mel mel bakan gibson
  4. 4.
    benim.

saygıyı önce haketmek gerek.

adam çomar arsızlığı, düşüncesizliği, hayvanlığı ile üç gün banyo yapmadan, bir haftalık kazakla yanıma gelecek, koltuk altıyla vals edeceğiz. metroda kadının memesini içine girecek, akşam karısının üstündeyken hatırlamak için aklına yazacak, karısını dövecek, cehaletini talep edip çocuğumun eğitimine sıçacak...

sonra ben şehirli medeni insan kibarlığı ile "kalbi kırılmasın" diye ses etmeyeceğim. böylece o hayvanlığına devam edip her vardığı yeri geldiği yere benzetecek.

geçti o "ne olursa olsun halk" yılları. o sağlı sollu kafanın getirdiği türkiye ortada.
    6 -2 ... gemideninmem
  5. 5.
    insan başka akpli başka.
    insanlara kim niye desin. .
    2 -1 ... vigilante8
  6. 6.
    insanlara değil çomarlara çomar diyen insandır.

(bkz: ershan kuneri)
    2 -3 ... ershan kuneri
  7. 7.
    göte göt demek lazım birader, biz ne yapalım?

siz de kaşınmayıverin.
    1 -1 ... noxeca
  8. 8.
    Hiç kimseyi şimdiye kadar etiketlemedim. Sadece görüşlerine katılmadığım insanlara cevabımı verdim. Hepimiz birbirimize insan gözüyle bakıp saygı duyabilsek bu iş olacak.

E tabi sana saygı duymayan kişiye sen de duyamazsın, o ayrı. O insanlara da acımaktan başka çarem yok.
    ... doctorsleep
  9. 9.
    Köpeğin önde gideni şerefsiz müptezeldir.
    3 -3 ... d i n o z o r u s
  10. 10.
    (bkz: ne diyem mamut mu diyem)
    -2 ... nesgayfe