bugün

Bundan 15 yıl evvel ankaranın göbeğinde pkk ayda bir bomba patlatacak deseler götümüzle gülerdik.

Teşekkürler yeni türkiye.

Beni 5000 kişi koruyo şeyimde değil siz kendinizi düşünün.

Her an makatınız havaya uçabilir.
Ülkeyi ldp mi yönetiyor zırto memleketin anasini siken akp! Siktir git şurdan.
insanlar öldüğü için nefret kusmaktadır zaten.
bugün yeterince sövdüm. yazık olmasın sülalene mavi travesti.
insanlar sonuçta omurgasız akp politikaları ve ülkeyi yönetememe sorunu nedeniyle ölürken en insani tepkidir.

halkını koruyamayan bir iktidar siktir olup gitmelidir.

ayrıca bu nefretin dindar ateist aklı başında her vatandaşça paylaşıldığı ve akp'nin suçlu olduğu gerçeğini dini alet ederek çarpıtamayacaksınız.
iktidarda olup vergimi faturalarımdan ıvırdan zıvırdan alıp güvenliğimi sağlamak zorunda olan hükümette tepki göstermeyip kime nefret kusalım tkp ve ya işçi partisine mi?

bi siktirin gidin allahın malları az protein tüketin beyninize kan gitsin.
Kandan beslenen tiptir, toplum olma bilinci sıfır ve hep ötekileştirme Çabasında olan malum şahıslar.evet.
olm kan beynimde sizin sülalşneizi hoplatırım. şehrimin anasını siktiler. sizin gibi akp pkk ittifakı yüzünden. yuem,n ediyorum sokarım kalveyeyi size.
olayin sorumlusu teror orgutudur akp ile ne alakasi var kardesim.
evet 40 yaşındayım böyle beyinsiz, uyuşmuş seçmen dolu bir ortam görmedim. komedi dükkanı gibi hükümet.
Kürtleri türk olmaya zorlayan kimse terörün sorumlusuda ilk odur.

Ayrıca Türkiye nin AB ve ABD için konumunu bilmeden terör hakkında yorum yapmak sadece konuşmaktır. Türkiye batı için ne ölmesi gereken, nede gülmesi gereken bir ülkedir. Bundan dolayı ekonomik krizler ve curcunalı koalisyon hükümetlerı zamanında Türkiye ye batı kan verir. Terör düşer. Ama sen enflasyon ve faizi % 80 lerden tek haneli rakamlara düşürür, daha önce bir piyade tüfeğini üretmekten acizken kalkar kendi savunma sanayinı kurar, helikopterini, tankını, topunu, insansız hava aracını, sinyal bozucularını uretırsen, yazılımlarını yazarsan, yerli sanayiye tesfıkler vererek batının pazarı olmaktan çıkmayı amaçlar kendi ulkenını alt yapısını kurkaya başlarsan bunu sana yedirmezler.
Ulan mavi özelden yazacağına vursan yaz. Ben ne derdindeyim bu dangalak be derdinde. Hdrifin derdi beni çaylak yapmak.
bak oğlum bugün yarın saat 45 dakka once ordaydım. Orfan bindim metroya. Arkadaşları ordaki duraklarda bırakıp ayrıldım. Gıvenparkta bomba patladı diyince onları nasıl bi korkuyla aradım. 25 gun once abim 500 metreyle yırttı patlamada. iki kere yüreğim ağzımda eşi dostu aradım iyimisikiz diye. Hastane listelerine bakıyom uzun suredir ortak arkadaşım olmayan goruşemediğim arkadaşlarımın ismi var mı diye. Bi ayda iki bomba patlatan pkk yada işidede mani olmayan akpnin de anasını avradını yedi suşalesine kyfrederim. Çoluk çocuk işi değil lan bu sokarım mıhabetine. Sen hala bana seni çaylak yapcam diyosu ehe diye gülerek. Te alllaaaam ya.
Bir evde evlat hata yapıyorsa suçlu ebeveyndir. Babadır.

Bir ülkede istikrarsızlık varsa suçlu her zaman hükümettir. Devlet baba lafı halkı koruyan seven ve refah içinde yaşamasına yardımcı olan gerçek baba figürüne benzer bir benzetmedir.

Önlem almak onların elindedir. Kötüyü uzak tutmak da. Komşuya mecburen iyi geçinmek gerekeceği zamanlarda da onlar buna karar verir. Bu vahim durumda da hangi parti hükümeti olursa olsun nefret odağı olabilir. Yönetenlere duyulan nefrettir. Doğal bir duygudur.

Masum insanlar ölüp giderken hem de.
Hala akp şakşakçılığı yapan tipten evladır.
90 yıllık enkazı ne güzel kaldırdılar değil mi? Keşke yerine tekrar koyup gitseler.
Kaç insan ölmüş hangi harfler bu saldırıyı yapmış önemli değil. Önemli olan bi yerde bi bozukluk var. Ve bu bozukluğu düzeltmeyip ondan nemalanılması.

Biz fakir kürt ve türk çocukları ne uğruna savaştığımızı bilmeden ölürken. Bunların çocuklarının hayatlarına devam edebilmeleri.
Istediginiz kadar tartisin edin ne degisicek siyasette çözüm bulamazsn haksız olsa bile kabul etmez kimse tepemizdekiler anlasamiyo burda cozuceksiniz olaylari dua etmekten baska hic birsey gelmez elimizden suan.
davarın zoruna gitmiş partisine laf söylenmesi.

napalım hacı bombalar patladı insanlar öldü diye takdirnamelermi verelim akp ye .

-oo baba . helal solun . tc tarihinde olmayan bombalar sizin zamanınızda patladı. nasıl mutlu olduk anlatamam.
Olayi ornekle aciklamaya calisicam.
Felakettin batuhan sapikligindan sonra yazarlar muhattab olarak moderasyonu alip sorumluluga davet etmistir.olmasi gerekende budur.pileyboy necatiye mi sikayet edelim.
Akp ye nefret kusmak için insan ölmesini beklememesi gereken tiptir.

Bu ülkenin başına gelmiş en kötü oluşuma fırsat buldukça içini dökmesi vaciptir.

Anası sikildi lan ülkenin.

3 milyon Suriyeli var lan bu ülkenin sokaklarında dolaşan. Hangisinin ne olduğunu nerde olduklarını kimsenin bilmediği 3 milyon başka ülkenin vatandaşı.

Tarih yazmış mı böyle bir şeyi bilemiyorum.

Sırf bu bile 1 milyar defa seçim kaybetme nedenidir.

Tabi bizdeki gibi bir yüzde 50 si olmayan normal ülkelerde.
pkk nın hiÇ suÇu yok zaten amk.
insanlar beş aydır öldüğü halde ankara'ya beş aydır emniyet müdürü atayamayan tiplere ve de onların muhalefeti suçlayan ebleh destekçilerine benzemeyen, kimin neyden sorumlu olduğunu bilen tiptir.
bunu anlayamıyorum kime kusacaktık? muhalefete mi ? yüzde elli oy almış bir iktidar var ve hukümetin en önemli görevi can güvenliğimizi sağlamaktır ,bunu sağlamıyorsa mevcut iktidarı eleştirmek herkesin hakkıdır.
Çalıp çırptığınız yetmedi bütün hainler el ele verip şimdi de ülkeyi yakıp yıkıyosunuz yüzde ellisi vatan haini olan bi ülke çok yazık...
(bkz: kefir) net...
zoruna mı gitti ak it.