1. 1.
    insanların küfretmeye meyilli olmasının nedeni küfretmenin aykırı bir eylem olmasının yanında kendilerince psikolojik bir rahatlamanın bir yolu olarak görülmesidir.
    3 ... ertgrlgazi
  2. 2.
    söyleyecek bir şeyleri olmadığından. küfreden insanların söyleyecek bir şeyleri yoktur.
    2 ... koala fakat ne fayda
  3. 3.
    en azından burada küfredip dışarıda etmemezlik etmiyorum. ya da tam tersi burada etmeyip dışarıda yardırmıyorum.. her yerde aynı tondan çalıyorum. kendimi bildim bileli de ediyorum; iyi-hoş, kötü-çirkin ayrı bir konu elbet. ama bazı anlar var ki cuk oturuyor..
    5 ... sabahuykusu
  4. 4.
    Mantıklı cümlelerle çözülemeyen problemlerini kısa yoldan çözmek isteyenin başvurduğu yoldur.
    2 ... choana
  5. 5.
    kelimeler yetersiz kaldığı için.
    ... d4rk minister
  6. 6.
    aciz oldukları için.
    2 -2 ... monte kristo kontesi
  7. 7.
    gözlemlediğim kadarıyla çok küfür edenler iki grupta toplanıyor. birinci grupta annesinden başka hiç bir kadınla iletişimi olmayanlar var. diğer grupta da kapı deliği görse içine sokmaya çalışan sapıklar yer alıyor.
    -2 ... the bear
  8. 8.
    "Küfür ruhun yelpazesidir." demişler.
    ... sizi daha sonra arayacagiz
  9. 9.
    Yerini ve zamanını güzel ayarladığınız orta seviyenin bir tık üstü küfür, sizi karizmatik gösterecektir. Sakın çok fazla etmeyin ama.

Neden küfür edildiği ise: bence çözülemeyecek bir iletişim problemini çözme ihtiyacı duymaktan dolayı ederler.
    2 ... id est
  10. 10.
    Bayaa bi linç yemişiz küfürü sevenler olarak.
    Şahsen bi tek samimi olduğim arklarıma ederim oda rahatlatıyor yani kişiden kişiye değişir . Herkesin sinirini atma tarzı farklıdr yaniii ayıqs
    2 ... plutonedmermaid