1. 1.
    Hissedilen bir duyguyu dışarı vurmak niçin zor olsun ki efedim? Seven herkes sevdiğini, sevdiğine söylesin bence.
    3 -1 ... namutenahii
  2. 2.
    Sevmek çok kolay geldiği için de olabilir. Sevmeyi hafife aldıkları için de.
    2 ... bir kucuk sanssizlik meselesi
  3. 3.
    çünkü sevmiyorlar. mesela, nefretten çıldırdığınız birine en sakin halinizle senden nefret ediyorum diyebilir misiniz? bu gibi işte. his yoksa kelam kolaydır. hatta his yoksa hissetirmek bile kolaydır. burda bir ironi seziyoruz ama sadece bir deneyin. hissetmediğiniz bir duygu sonrası yapılanların karşılıksız kalması ya da kullanılması ya da herhangi bir halt size bir acı vermeyecektir. ha bir de çıkar ve beklentiler uyunca, geçiçi ve anlık hislere sevgi diyenler var, başlarını okşayın sadece.

ah gariplerim siz seviyor mu sanıyordunuz?
    4 ... mdhouse
  4. 4.
    "Sen duyduklarına inanıyorsun.Söylenmeyene inan,çünkü insanın sessizliği sözcüklerinden daha yakındır gerçeğe."
    Diyorum ve geçiyorum.
    ... muzlugofret
  5. 5.
    Artık öyle bir devirdeyiz ki maalesef önüne gelen herkesin ağzına sakız ettiği bir kelime oldu "seni seviyorum "...

Seni seviyorum....

Ladta çok basit ama gerçekte bu kadar basit mi gerçekten birine seni seviyorum demek.

Her zaman daha az tüketilen ve kullanılan şeylerin kiymetli olduğunu bilirim. Bizim için gerçekten kıymetli olan şeyleri daha az kullanırsak eğer o zaman değeri o denli saklı kalıvaktır eminim ki.
    ... depresif psikolog
  6. 6.
    Aptallık.
    ... 7476874734586416
  7. 7.
    insanların sevdiğini çok kolay söylemesi
    1 ... pinklady
  8. 8.
    Çok kolay söyleyemiyorum. Hatta utanip sıkılıyorum. Hele aşık değil arkadaşça seviyorsam -ki en başta insan olarak seversin birini- bunu belli ediyorum. Aşık olmadığımı açıkça söylüyorum. Beklentiye sokup üzmek istemem kimseyi. Ve ben ne kadar açık olursam aynı şeyi karşıdan bekliyorum.
    2 ... veritas omnia vincit
  9. 9.
    Seven sevdiğine sevdiğini söylesin.
    Hz. Muhammat.
    2 ... alpertunna
  10. 10.
    bunalrın hepsi sexten.
    -1 ... gentile